Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Létezik olyan energiaital,...

Létezik olyan energiaital, amiben sem cukor, sem édesítőszer nincs?

Figyelt kérdés
Olyanra gondoltam, mint a fekete kávé energiaitalos verziója. Tudom, akkor legyen már kávé, de teljesen más ízvilág. Tehát ha egy nyári napon üdítőre vágyom, ami élénkítő, de nem akarok jó pár gramm cukrot bevinni a szervezetembe, akkor mégis mit igyak? Édesítőszernek kegyetlen az utóíze, (plusz az sem egészséges) így tényleg egy olyan verzióra vágyom, amiben alig van felesleges kalória, cukor. Nem érdekel, ha ettől maga az ital nem túl ízletes, vagy rosszabb ízű, amúgy sem szeretem az édes dolgokat.
máj. 31. 20:35
 1/8 anonim ***** válasza:
42%
Zöld tea
máj. 31. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
76%
máj. 31. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Mitől energiaital ha nincs benne cukor ? A koffein adja az eberséget a cukor meg az energiat. Olyan kerdeztel, hogy alkoholmentes vodka, erted mi ertelme ?
máj. 31. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Az energiaital a cukortól energiaital. Van pl cukormentes (édesítőszeres) energiaitalnak nevezett termék, rá van írva pl a Hellre, hogy Energia: 2.4 kcal/100g. Akkor az mitől energiaital, ha gyakorlatilag nincs benne energia?
jún. 1. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
50%
Egyenlőre nincs.
jún. 1. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nekem a koffein ad energiát, a cukor elálmosít.
jún. 1. 10:42
 7/8 anonim ***** válasza:
82%
Amúgy a kérdés jogos. Nagyrészt a koffein miatt veszik ezeket, és gondolom azért energiaital a nevük, mert jobb ötletük nem volt. Cukros ital a málnaszörp is, mégsem hívja senki energiaitalnak.
jún. 1. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
76%
Az energia egy fizikai fogalom, olyan nincs, hogy valakinek a koffein ad energiát, azt olyan kis mennyiségben fogyasztjuk, hogy ha van is valamennyi energiatartalma, annak nincs jelentősége.
jún. 1. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!