Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Van olyan üdítőspalack aminek...

Van olyan üdítőspalack aminek az oldalán nem látszik mi van bele töltve?

Figyelt kérdés
...
2022. jún. 5. 11:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Van. Manapság pláne van, mert divat lett papír helyett nyomtatott felületű zsugorfóliát használni, ami a talpától a tetejéig befedi a palackot.
2022. jún. 5. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszod! Neveiket el tudod mondani?
2022. jún. 5. 12:08
 3/5 anonim ***** válasza:

Én pl. pont nem rég szenvedtem vele, hogy Kubu-s palackról levágjam a borítást. Csak a kupak miatt vettem meg, (nem nekem kellett, nem is lényeg,)

más folyadékkal kellett feltölteni, viszont emlékszem, hogy nem látszott, hogy meddig van folyadékkal, ezért kellett levágni róla.


Ettől még lehet, hogy valahol be lehet látni az oldalán, az alján meg a tetején szerinte valamennyire biztos látszik, szóval a falakon átlátszó, csak csak az oldala van totál leragasztva. Ha jól emlékszem, 400 ml-es.


Meg talán fél literes energiaitalok szoktak még szürke flakonban lenni. Nevét ne kérdezd, de szinte biztosra mondom, hogy van valami ilyesmi.

2022. jún. 5. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ugye nem szemétkedni akarsz valakivel?! Bármilyen csomagolásra nyilvánvalóan kötelezően rá van írva, hogy mi van benne.
2022. jún. 5. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
nagyon köszi. nem akarok szemétkedni csak elrejteni valamit
2022. jún. 6. 13:25

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!