Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Milyen tapasztalati vélemény...

Milyen tapasztalati vélemény van erről a kavéról? Finom? S-BUDGET CAFFÉ CLASSICO ŐRÖLT PÖRKÖLT KÁVÉ 250 G

Figyelt kérdés

#budget őrölt kávé spar
2022. máj. 10. 13:40
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
82%
Az a tapasztalatom, hogy nem venném meg.
2022. máj. 10. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
31%
Én sem. Eleve nem vennék őrölt kávét és az S budget az valami nagyon gazdaságos termékre utal amit nagyjából úgy készítenek hogy a pörkölőben össze söprik a szemetet, bezacskózzák és olcsón eladják.
2022. máj. 10. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
57%
Én nem venném meg. A kávé élvezeti cikk, csak jó minőségűt szabad venni, ezen spórolni nem szabad. Érdemes figyelni az akciókat, gyakran betesznek jobbfajta kávékat is akcióba, ilyenkor érdemes feltankolni belőle.
2022. máj. 10. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
84%
Most még nem venném meg.....de 5 év múlva már lehet hálás is lennél érte.
2022. máj. 10. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
93%
Próbáld ki. Az ízlés egyéni dolog, ami másnak finom, neked lehet ne, lesz az és fordítva.
2022. máj. 10. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Próbáld ki, lehet hogy neked ízleni fog


Az eléggé sznob aki az árak alapján dönti el hogy mia jó meg mia nem jó


Ha neked izlik akkor miért ne? Főleg hogy még olcsó is:)

Amugy én nem értek a kávékhoz, de nem hiszem hogy egy örölt pörkölt kávé ihatatlan legyen azért mert olcsó!

2022. máj. 10. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Van ilyen kávé teszt, a dívány.hu. Azt hiszem, ott írnak róla többet.
2022. máj. 10. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Én vettem már többször, meg vagyok elégedve teljesen. Nyilván egy gurmét nem fog kielégíteni.
2022. máj. 10. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Én általánosságban szeretem a Spar saját márkás termékeit, nagyon sok simán van olyan jó, vagy még jobb is, mint a drága, márkás változatok..Már nincs kávéfőzőm és amíg volt, nem kóstoltam ezt a Sparos kávét, de szerintem nem lehet olyan rossz.
2022. máj. 12. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
91%

Nem túlságosan nagy elvárással talán megkóstolnám. De eddig a (nem prémium) saját márkás kávékkal nincs jó tapasztalatom. Már nem emlékszem melyikkel jártam úgy, hogy annyira ihatatlan (borzasztó mellékízzel) volt, hogy végül kidobtam.

Azóta inkább ha olcsó kávéra telik csak épp, akkor egy paloma-t veszek.

2022. máj. 13. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!