Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Melyik Monstert vegyem meg...

Melyik Monstert vegyem meg szülinapomra?

Figyelt kérdés
Nagyon rég vettem Monstert, és nem ismerem még az összes ízt. Melyiket vegyem meg szüliapomra ami másabb mint a többi? Láttam ilyen új dinnyést, ez mennyire jó vagy túl édeskés? Mango locot ittam de annyira nem jött be. Általában ezeket veszem és ilyen ízekhez vagyok szokva energiaitalokban: Bomba-meggy, Adrenalin-apple Watermelon, Spar-dinnye, Watt-Alma körte, Watt-fehér eper guava, Spar-cola. Túl édeseket nem szeretem, hellt se nagyon. Így melyik ízeket ajánlanátok?

2022. ápr. 29. 02:23
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

Monarch,dinnyés,lila, zöld

Ezek mind jók

2022. máj. 5. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

Tényleg nem kéne leszidni szegényt, kíváncsi ki mit szeret és ha arra többet írnak gondolom azt veszi meg.

Dinnyés tényleg finom, punch szerintem is azt próbáld ki mert szerintem finom

(bár én személy szerint ezt szeretem Red Bull energiaital kókusz és áfonya ízesítéssel) :)



Kedves kérdező, Isten Éltessen Sokáig Erőben,Egészségben,Boldogságban,

Szeretetben! :)

2022. máj. 26. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
100%
Szerintem is a puncsos a legjobb, bár az elég édes. Boldog szülinapot utólag is!
2022. jún. 8. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!