Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Hol vesztek mangót, ami jó is?

Hol vesztek mangót, ami jó is?

Figyelt kérdés
Eddig 3/1. Az elsőt keményen vettem a Tescoban, akármit csináltam vele, nem érett be és az íze sem volt igazi. Mondjuk elég hamar rábeszéltek, hogy vágjam fel. A Lidl-ben az első jó volt, szobahőmérsékleten beérett. Vettem egy ugyanolyat, az is beérett, de a színe sem volt az igazi és igazából 2 nap alatt nem beérett, hanem berohadt és az egész gyümölcsnek olyan íze volt és igazából még keményebb volt, nem az volt a baj, hogy túlérett volna. Szerintem ezek után feladom. Lehet ezek a kőkemény bolti mangók be sem érnek rendesen.
2022. jan. 13. 14:44
 1/4 anonim ***** válasza:
75%

Berakod némi banán és alma mellé és 2 nap alatt beérik. Néhány metróban van fagyasztott, az teljesen érett.

Amúgy változó hol lehet venni jót, vettem már kb minden boltban, de én a szarul kinézőt nem veszem meg

2022. jan. 13. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A Tescossal azt is megpróbáltam, nem érett be....
2022. jan. 13. 15:04
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Arra figyelj, hogy csak az érik be, amin látszik, hogy lédús, fényes és kemény a héj rajta és nem ráncos
2022. jan. 13. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Lidl-ben szoktam venni alkalmanként, többnyire jó volt és beérett, finom volt. Párszor viszont én is megjártam vele, de azokat szezonon kívül vettem (akciós volt és kívülről jól nézett ki). Pont az volt, amit te is írtál, nem beérett, hanem belülről barnulni kezdett és ehetetlen lett. Ennek ellenére is ezt tudom ajánlani, mert nem találtam még máshol jobbat hasonló áron.
2022. jan. 13. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!