Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Miért 1,25 literes a Coca Cola?

Miért 1,25 literes a Coca Cola?

Figyelt kérdés
2021. dec. 12. 18:07
 1/7 anonim ***** válasza:
57%

Mert hülyének néznek a kereskedők.

Korábban volt liter, másél liter, meg két liter.

Mára van 1.25 literes másfél liter.

Ez olyan mint a 9 decis literes olaj, csak mégsem annyira pofátlan.

2021. dec. 12. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
70%

Most is van literes is. Sokféle van, nemcsak 1,25.

És szeretem a kisebbb kiszerelést, mert nem jó, ha kiszáll a szénsav, mire elfogyna.

2021. dec. 12. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
93%

Coca Cola HBC Magyarország > Hírek > Nagyobb kiszerelésben vásárolhatók májustól a Coca-Cola termékek a diszkontokban 2021. április 29.

[link]


"2021. május 1-től a Coca-Cola HBC Magyarország a hazai kiskereskedelmi piac leggyorsabban növekvő szegmenségében, a diszkont áruházakban az eddig elérhető 1,75 literes kiszerelést 2 literesre cseréli, ezzel is alkalmazkodva a megváltozott fogyasztói igényekhez.


Az új, 2 literes kiszerelések az Aldi, a Lidl és a Penny Market üzleteiben lesznek elérhetőek. A diszkonter láncoknál a vásárlók jellemzően nagy volumenben vásárolnak, ezt a választást segíti majd a termékek címkéjén a családi kiszerelés felirat is.


Az új csomagolásban a Coca-Cola, a Coca-Cola Zero, a Coca-Cola Zero Lemon, a Coca-Cola Light, a Fanta narancs, a Fanta narancs Zero és a Sprite üdítőitalok kerülnek a diszkont üzletek polcaira.


További változás a Coca-Cola HBC Magyarország termékkínálatában, hogy a vállalat a hiper- és szupermarketekben, valamint a független üzletekben az 1,25 literes kiszerelésű szénsavas üdítőital termékeit 1 literes kiszerelésre cseréli, míg az 1,25 literes palackok a diszkont üzletekben továbbra is elérhetőek maradnak. Az új kiszerelés méretéből adódóan a kategória vásárlói bázisának szélesítésére, illetve a gyakoribb impulzív vásárlás elősegítésére szolgál."

2021. dec. 12. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
60%
Mert van hogy kapsz az 1 literhez 25%-ot ingyen.
2021. dec. 12. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
75%
Van ezer kiszerelés és pont van 1,25 literes is. Hát ezért.
2021. dec. 12. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
47%
Érdekes amit a 3-as ír, én mindenhol, Aldit is beleértve csak 1,25-öst, 1,75-öst és ritkán 2,25-öst szoktam látni (meg a félliterest persze).
2021. dec. 12. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Metro, Interspar, Spar, Coop - mindenhol szoktam látni 1 literest is.
2021. dec. 13. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!