Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Akik kávéznak: egy nap mennyit...

Akik kávéznak: egy nap mennyit isztok?

Figyelt kérdés

2021. dec. 8. 14:37
A kérdező szavazást indított:
1
2
3
4
5 vagy több
71 szavazat
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
58%
Igyekszem a minél kevesebb koffein bevitelére, mert nem gondolom sajnos jó dolognak, legalábbis nekem nem tesz jót. Napi egy kávét iszom átlagban, ami vagy mokate 2in1, vagy update 3in1 vagy pedig cikória kávé, ami koffeinmentes (Maci kávé).
2021. dec. 8. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
52%
Én sajnos napi 10-et is megiszok tejeskávéból.
2021. dec. 8. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
#2: az elég sok. A párom is rengeteg kávét iszik, innen adódott igazából a kérdés. Egyszer abbahagyta, de elvonási tünetei lettek. Erre kell valami megoldás, mert nagyon félek, hogy valami baja lesz.
2021. dec. 8. 15:09
 4/18 anonim ***** válasza:
79%
Én nagyon szeretem a kávét, így többet is! 4-re szavaztam, mert az a napi átlagom, de igazából ez változó! Minimum kettőt tutira, de van úgy, hogy akár hatot is! Persze megjegyezném, hogy ebből csak napi 1-2 a sima főzött, a többi jóval gyengébb: 3in1 vagy instant granulátum, esetleg tejeskávé jól felhígított főzöttből vagy Nescafé Frappéból!
2021. dec. 8. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
77%

Most napi 1-et, mivel babát várok és itthon vagyok.

Előtte a napi 2, max. 3 volt az adagom, általában reggel 1 még itthon, és aztán a 2. a munkaidő derekán.

2021. dec. 8. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
57%

Reggel évredéskor, aztán munkában ha beérek még egy csészével.

Ebédszünetkor általában úgyszintén lecsúszik még egy csésze, és koraeste is.


AHDH miatt a testem kb rezisztens a koffeinre, szóval simán alszom rögtön egy bögre kávé után is mint egy csecsemő.


Igyekszem figyelni, mert annó emellé még lement 2-3 monster is, és az már egy picit durva.

Azóta leakadtam az energia italokról, kivéve ha nagyon-nagyon korán kell kelni...

2021. dec. 8. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
77%

3 minimum, de nagyon alacsony a vérnyomásom, nem gond.

A fogaknak viszont nem tesz jót, ez tény.


Sajnos nagyon szeretem, éjszaka is megkívánom, ezért van itthon koffeinmentes is...

2021. dec. 8. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
76%
Sajnos legalább 3-4et, de volt ettol sokkal durvabb is egyetemista koromban. Ra is szoktam rendesen, ha megprobalom kihagyni egy nap rosszul vagyok, kb. mintha egy masik vilagban lebegnek 😅
2021. dec. 8. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
74%

Terhesség es szoptatás alatt 1-2. Előtte akár hetet is,rendes főzött erős kv-t. Feketén,tejjel,hidegen,melegen,mindegy.

Én is simán aludtam tőle,éjszakás műszak után reggel még ittam egy "altató" kv-t alvás előtt.

2021. dec. 8. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
83%
napi 1 kávét iszok.
2021. dec. 8. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!