Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Az omnia silk pörkölt kávé jó...

Az omnia silk pörkölt kávé jó kávé? Tudom, hogy alsó kategóriás olcsó kávé, de attól még lehet jó ízű?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy olcsóbb alsó kategóriás kávé. De a maga kategóriájában nekem ízlik. Ez teljesen robusta kávé?

#robusta #kávé #Omnia silk
2021. nov. 24. 14:35
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
100% Arabica az Omnia (robustával nehéz is lenne 'silk' ízélményt elérni), szóval annyira rossz nem lehet. Ha neked ízlik, akkor minden jó, nemde?
2021. nov. 24. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi. Igen ízlik. Szeretem még a sagafredo intermezzo kávét is. Viszont a sárga tchibót, és a palomát keserűnek érzem, tudom kinek mi. Drága kávékat is kipróbálnék szívesen, de ahhoz több pénz kellene, meg itt a kisvárosban alig van választék.
2021. nov. 24. 14:49
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Lehet rendelni a netről is drága kávét.

Vagy a koffeinboxnál még előfizethetsz kávéra és akkor minden hónapban küldenek kávét egy magyar kávé pörkölőtől.

2021. nov. 24. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi, megnézem.
2021. nov. 24. 17:15
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Az a bajom vele, hogy nem egyenletes a minősége.

Én is szerettem, de pár hete kifogtunk egy "túlpörkölt" csomagot. Ki kellett dobni, annyira keserű volt.

2021. nov. 24. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!