Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Melyik a kedvenc oxo bubble...

Melyik a kedvenc oxo bubble teátok?

Figyelt kérdés

Most a sima tea és golyócskák kombóra gondoltam. Régebben mindig eper tea+eper/gyümölcs mix golyókkal ittam a teám, viszont pár év kihagyás után észrevettem, sokkal műbb íze lett. Még régebben(4-5 év), voltak krémes teáik, amik a legfinomabbak voltak, de szerintem már olyat nem árulnak.


Nektek mi a kedvencetek? Az áfonyás tea milyen? Azt néztem ki legközelebbi kipróbálásra



2021. nov. 13. 08:34
 1/4 anonim ***** válasza:
80%
Múltkor kipróbàltam de hánytam tőle a parkolóban. Ez nem tea, hanem szörp. Tele cukorral.
2021. nov. 13. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Chici
2021. nov. 13. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
36%
Soha nem ittam, és nem is tervezek
2021. nov. 13. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
46%
Én nagyon szeretem a teáikat. Szerintem egyáltalán nem édesek. A tea natúr, a golyó az ami kicsit édes. Krémes teák még mindig vannak, többféle. Én sima teát szoktam inni, Eper, mangó, alma szirup ízesítéssel és eper, mangó, alma, licsi ízű golyókkal. Nagy adag. Finom! Nekem ízlik! :)
2021. nov. 15. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!