Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Kávézók, a reggeli, vagy a...

Kávézók, a reggeli, vagy a délutáni kávé kihagyását viselitek el nehezebben?

Figyelt kérdés

2021. okt. 19. 13:52
A kérdező szavazást indított:
A reggelit.
A délutánit.
Mindkettőt.
Bár (viszonylag) rendszeresen kávézok, egyáltalán nem viselem nehezen, ha kimarad egy-egy, vagy akár egész nap.
44 szavazat
 1/4 anonim ***** válasza:
94%

Nincs igazán ilyen válasz, ezért leírom az én tapasztalatomat. :)


Ritkán kávézom, inkább teát szeretek inni, a nap bármelyik szakáról legyen is szó. Kávéhoz akkor szoktam folyamodni, amikor már nagyon nehezen bírom az ébren maradást vagy a koncentrációt. Ez pedig délután következik be, főleg ha aznap keveset aludtam. Szóval én ennek a kihagyását bírnám elviselni nehezebben. De amúgy nem igazán releváns a válaszom, mert tényleg csak elvétve iszom kávét.

2021. okt. 19. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
87%
Ha reggel nem iszom, akkor nem tudok kakkantani ... ellenben amig nem tojtam egy rendeset, meg kavezni sincs kedvem :)))
2021. okt. 19. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Úgy 25 éve nem volt rá példa, hogy a reggeli kotyogós kimaradt volna.
2021. okt. 21. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nagyon szeretem a kávét és a kávézást, de ahogy a napirendem, úgy abszolút nincs ez se rendszerezve, szerintem változatosság nélkül túl unalmas lenne az élet! Ébredés után amúgy soha nem iszom főzött kávét, csak max. valami light-osat, mert ahhoz, hogy az emberi szervezet ne szokjon hozzá a koffeinhez, és így hatásos maradjon, ébredés után legalább 90 percet várni kell az első komolyabb koffeinlöketig - ez tudományos tény!

Nem rendszerezem, hogy egy nap hányszor, mikor, és milyen kávét iszom, viszont mindennap iszom, van úgy, hogy akár ötször-hatszor is egy nap, bár abból csak 1-2 a főzött, a többi sokkal gyengébb - instant (granulátum) vagy 3in1 ! Nem volt még rá példa, hogy egy nap ne ittam volna legalább 1 kávét, így nem tudom - valószínűleg gond nélkül kibírnám, viszont ha kipihenten a koffeinlöket nem is, de az élvezet kissé hiányozna!

2021. nov. 2. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!