Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Mit vegyek a boltban, amibol...

Mit vegyek a boltban, amibol tudok valami exta kavet kotyvasztani itthon?

Figyelt kérdés
Rossz kedvem van (semmi extra, csak ilyen nyomi a hangulatom) es valami jo kavera vagyom, kave van itthon, csak az extrak kellenenek, pl tejszinhabot veszek, de mit lehetne beleonteni, vagy esetleg milyen fuszerek mennek a kavehoz, stb? Tippek? :( :)
2021. szept. 19. 10:03
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha nagykorú vagy már, akkor vegyél Bailey's-t, azzal nagyon finom a kávé.
2021. szept. 19. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
91%

Gyors megoldás: vaníliás cukor, fahéj (nagyon kevés kell belőle), kakaó.


"Nagyobb" befektetéssel járó: folyékony ízesítők. [link]

Toffee (karamella) íz van itthon, néha teszek a kávéba, illetve nagyon jól jött, amikor kávékat próbálgattam, és a nagyon lapos ízűeket felturbóztam vele.

2021. szept. 19. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Fahéj, kardamom, vanília- nem egyszerre, ezekkel nagyon finom. Házi karamellszosszal szinten. Vaníliás szójatej, vagy a karamellizált mandulatej megintcsak nagyon jó. Likőr, narancshéj, ha merészebb vagy narancslével is jó, legalábbis én imádom. Egy darab csoki is csodát tud művelni.
2021. szept. 19. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Koszi a tippeket, elteszem legkozelebbre, most az Aldiban nem volt konkretan semmi amit akartam, se tejszinhab (csak valami nagyon olcso “habkeszitmeny”), Baileys’re most nem akartam kolteni, van ilyen dobozos szoszuk de karamellas pont nem volt belole, es a fuszereknel se volt kardamon se semmi olyan :D

De volt 1 darab doboz malnas-csokis Frei kapszulajuk, ugyhogy elhoztam azt, a zabtejbol pedig egesz ertekelheto tejhabot tudtam csinalni, fahejat tettem ra meg.

Monin szirupokat szoktam venni amugy, csak most pont kifogytam belole, azok is jok.

2021. szept. 19. 12:07
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Lidl-s tojáslikőrrel nagyon finom a presszókávé.
2021. szept. 19. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!