Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Mi van, ha a hell energy...

Mi van, ha a hell energy coffee-t nem rázom fel fogyasztás előtt?

Figyelt kérdés
2021. júl. 12. 17:05
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Én nem szoktam felrazni. Nem kefír az 😃
2021. júl. 12. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
azért kérdezem, mert rá van írva, hogy rázzuk fel, és arra gondoltam, hogy így lehet, hogy nem hat a koffein annyira
2021. júl. 12. 17:48
 3/8 anonim ***** válasza:
78%
Én nem tanulmányoztam megvsose mi van ra irva 😅 csak bontom és iszom
2021. júl. 12. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen felrázós cuccok aljára általában leül a csoki vagy valami ami benne van, ezért írjak hogy rázd fel, hogy jobb íze legyen
2021. júl. 12. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
53%
Én nem rázom fel mert mikor kibontom szétsprickol mintha szénsavas lenne.
2021. júl. 12. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
A hatásban semmi különbség nem lesz. Nem kell nagyon rázogatni csak forgasd át párszor a dobozt, nehogy leüljön az aljára a cucc.
2021. júl. 12. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nálam nem szokott szétsprickülni felbontáskor, még ha előtte felrázom, akkor sem! Viszont én sokszor elfelejtem felrázni előtte, ízben semmi különös, hatásában sem érzek! Szerintem max. némi zaccos üledék lehet, ami miatt ajánlják, nem tudom! :/
2021. júl. 16. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
0%
aki hellt iszik az cink
2021. júl. 17. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!