Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Melyik a energiaital hat a...

Melyik a energiaital hat a legjobban?

Figyelt kérdés
Engem egyik sem kelt fel.
2021. júl. 5. 12:13
 1/9 anonim válasza:
40%
Igyál kávét, vagy feküdj időben és nem leszel fáradt! Vagy igyad ezeket a szarokat és várd hogy milyen bajod lesz tőle.
2021. júl. 5. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
34%
Én 0,33as Sparosból szoktam kettőt meginni, attól felkelek. Egyébként kb mindegyik ugyanolyan, az a nem mindegy, hogy mennyit iszol meg. Egyébként meg a tévhitek ellenére nem károsabb, mint a kávé, televan mindegyik mindenféle vitaminnal.
2021. júl. 5. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

A kávé amúgy hosszabb ideig hat, lassabban oldódik, de lassabban is fog "felkelteni" :D

Ha energia italt akarok inni, hogy kis energiára kapjak, általában mosntert iszom, de ez szintén nagyon egyénfüggő.

(A banános vanilliás hell viszont isteni finom )

2021. júl. 5. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Én az automatánkban kapható rövid kávétól is felkelek 😆

Régebben a Watt löttyeit ittam, de sokszor túlpörgetett egy is, ezért hanyagolom már az összes energiaitalt.

2021. júl. 5. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
78%
Nem ajánlanám hogy energiaitallal keltsd fel magad. Aludj eleget. Ebből a szempontból a kávé sem a legjobb, persze cukor nélkül egészségesebb mint az energiaital. Egyszer-egyszer belefér, de nem kellene rászokni hogy koffein nélkül ne tudj működni rendesen.
2021. júl. 5. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Mézes tej
2021. júl. 25. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%

A hell és társait felejtsd el se piszok gyorsan nagyon károsak mind!!

Az egészséged sokkal fontosabb legyen mint az ilyen hell kotyvalékok!

2021. júl. 25. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Igyál turmixor is ha van turmixgéped.
2021. júl. 25. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
50%
*t
2021. júl. 25. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!