Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Melyik energiaitalt ajánlanátok?

Melyik energiaitalt ajánlanátok?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok, gimibe járok és hát kell a plusz energia a tanuláshoz.

2021. máj. 7. 11:58
 1/10 anonim válasza:
18%
monster
2021. máj. 7. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
70%
Semmilyet! Ne energiaitalozz, a tanulásban nincsen rá szükséged és nem mellesleg káros is. LÉTEZNEK olyan emberek is, akik mindenféle élénkítő ital nélkül meg tudják oldani a tanulást, így bizonyítottan NEM LEHETETLEN. Nem szükséges késő estig tanulnod, tanulhatsz délután, esetleg reggel is. Ha ez nem elég, akkor a tanulási módszereiddel vannak gondok, nem az időbeosztásoddal.
2021. máj. 7. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
72%

Inkább egyiket se, én annak idején olyan szinten rászoktam hogy ha valamiért nem tudtam venni, már a kezem is remegett.


Napi 3-4-et megittam

2021. máj. 7. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
83%
De ha mindenképp akarsz valamit, akkor a rendes kávét ajánlom inkább.
2021. máj. 7. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
31%
Hell redbul monster
2021. máj. 7. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Tepfal ***** válasza:
72%

Én Hell-t ittam régen de nagyon nem ajánlom, tényleg függőséget okoz, nekem teljesen felborította az étkezéseimet is.

Inkább próbálj ki egy erős fekete teát. Ez nem hat olyan hirtelen, viszont sokkal tovább érezhető a hatás.

2021. máj. 7. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
63%
Tej,csapvíz,házi szörp.
2021. máj. 7. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyikse. Inkább kávét igyál ha valami élénkítőre szükséged van
2021. máj. 7. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Rendszeres fogyasztásra egyiket sem. Hiába iszod meg, attól még ugyanúgy kell aludnod. Oszd be jobban a napodat és aludj eleget, akkor nem kell majd "plusz energia" a tanuláshoz.


Ha meg egyszer-egyszer kivételes alkalom miatt fent kell maradnod, akkor igazából akármelyik megteszi. De kicsit jobb a cukor nélküli kávé. De nem kéne hogy rászokj, hogy azzal tanulsz.

2021. máj. 7. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
19%
Tiger Restart
2021. máj. 7. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!