Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Mi vesz rá embereket arra,...

Mi vesz rá embereket arra, hogy a Hell webshopjából rendeljenek?

Figyelt kérdés

Gyakorlatilag minden termékük drágább, mint bárhol máshol boltban, nincs kedvezményük nagytételes rendelés esetén, legfeljebb a szállítási költséget engedik el.

Miért rendelnek egyesek mégis onnan? Számomra semmi nem indokolja, de hátha majd valaki elmagyarázza :D



2021. márc. 11. 06:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
82%

Gyorsan ránéztem az oldalra: van néhány amit még sehol nem láttam.

Másrészt a boltokban meg leginkább néhány darabért mész be, még ott kartonnal vagy kartonokkal rendelsz. El tudom képzelni, hogy valaki betáraz ebből, hogy ne kelljen mindig boltba mennie.

2021. márc. 11. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
80%

Nme mindent lehet a boltban kapni, ami ott fent van.

Illetve a boltban kapható energiaitalok 199 Ft-ba kerülnek, ez nem drágább, mint a boltban.


Amúgy meg házhoz viszik, nem kell cipelni, sok boltban nem adnak egész kartonnal.

2021. márc. 11. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Rothadó Narancs ***** válasza:
29%
Bruce Willis miatt :D
2021. márc. 11. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

#1-#2: én már mindegyikkel találkoztam boltban, kivéve a legújabbakkal, de előbb-utóbb azok is lesznek.

A webshopos árak 199 Ft-tól kezdődnek. Nem tudom, melyik boltban kerülnek ennyibe, de a tescoban szokott ennyi lenni, ha nem akciós, viszont ritka, hogy ne akcióznák meg. Viszont a városban akárhova megyek be, mindenhol olcsóbb 199 Ft-nál, és elég sok kisboltban lehet kartonra is venni.

Bár tény, hogy nem szoktam kartonszámra vásárolni, de mivel ilyen különbségek vannak az árakban, én akkor sem rendelnék a webshopból, mert gondolj bele: kisboltban 168 Ft, az 24 darabnál több, mint 700 Ft. Lehet valakinek ez nem számít, de kispénz is pénz :D

2021. márc. 11. 11:08
 5/11 anonim ***** válasza:
75%
Ismerek egy olyan kisboltot, ahol csak 139 ft :D
2021. márc. 11. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
#5: na ugye! Hát ki az az elmebeteg, akinek ha van lehetősége olcsóbban megvenni, direkt a drágábbat választja? :D Jó, hogy csak pár forint eltérés van, de ennyi erővel az üzemanyag is csak pár forinttal emelkedik, meg holnaptól a tej/hús is csak pár forinttal lesz drágább, de összességében az a pár forint nem kevés.
2021. márc. 12. 09:38
 7/11 anonim ***** válasza:
80%

#5 vagyok

Én se értem. Mert mondhatjuk, hogy azért, mert nagy tételben szeretne rendelni, de akkor egyszerűbb, ha elmegy egy italnagykereskedésbe, és ott veszi jóval olcsóbban.

2021. márc. 12. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
68%
Nem mindegy az neked??
2021. márc. 13. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

#8: azért nem mindegy, mert mindenhonnan azt hallom, hogy a magyarok milyen szarul élnek, mégis mindenki százezres nyaralásokra költ, wellness, meg mittudomén, iPhone, drága telefonok, drága kütyük, okosvackok, és láthatóan a Hell webshopot is megéri fenntartani, ahol jóval magasabb árakon árulják a terméket, habár egy benzinkúti 320 Ft-os árat mondjuk mégsem éri el...

Akkor miért is van az, hogy az emberek olyan szarul keresnek, ha mégis mindenkinek futja mindenre is, és nagyon kevesen nézik azt, hol tudnák megfogni a pénzüket, mert nyilván az ország többségének nincs szüksége visszafogni a kiadásait?

2021. márc. 14. 19:09
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Ezt hívják fontossági sorrendnek. Amire akar arra fog költeni.

Ha neked fontos az autó, akkor minél jobban azt akarod tudni fenntartani, és ha szükséges lemondasz bizonyos dolgokról.

Valakinek a nyaralás a fontos, cserébe nincs autója.

Másnak a cigi a fontos, cserébe nem vesz bérletet hanem bliccel.

2021. márc. 15. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!