Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Hogy szokjak le a kóláról?

Hogy szokjak le a kóláról?

Figyelt kérdés

2021. jan. 20. 18:21
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
51%
Igyal Fantat :)
2021. jan. 20. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
100%
Vegyél Tescosat egy életre elmegy a kedved a kólától.
2021. jan. 20. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
coca colat iszom de nagyon raszoktam mar este felkuszott par kilo
2021. jan. 20. 19:02
 4/15 anonim ***** válasza:
85%
Tudom, hogy most hihetetlennek hangzik, de vegyél egy zsugor vizet és csak azt idd. Ha valahol iszol egy-egy pohárral pl. vendégségben az nem probléma, de magadnak ne vegyél. Ha már nagyon unod a vizet akkor gyümölcslevet, lehetőleg 100%-osat igyál fele-fele arányban vízzel hígítva. Ha pl. boltban is megkívánod inkább gyümölcslé. Én egy időben sokat ittam, de amikor már károsnak éreztem a mennyiséget ezt csináltam.
2021. jan. 20. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem ebben a pengeéles váltás és a radikalizmus segít. Ha úgy érzed, hogy csak a szád, a nyelved kívánja már a kólát, a szervezeted többi része már telítve van vele és tiltakozik ellene (valljuk be, totál egészségtelen, 99% színtiszta cukor, a többi meg ízfokozó, színezék, meg szénsav), akkor alapvető, hogy NE legyen otthon kóla (ha a hozzátartozók isszák - az elég baj, de lelkük rajta - akkor ne a jelenlétedben igyák), a legjobb, ha nincs otthon, és fejben eldöntőd, hogy nem, én ezt most leteszem (hasonlóan a cigihez, vagy súlyosabb esetben az alkoholhoz vagy a drogokhoz)
2021. jan. 20. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
A gyümölcslé ugyanúgy fölös kalória, mint a Coca-Cola, ezt leszámítva a #4-nek teljesen igaza van: ne vegyél kólát, igyál vizet!
2021. jan. 20. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
köszönöm remélem sikerül
2021. jan. 20. 19:31
 8/15 anonim ***** válasza:
Én úgy szoktam le róla hogy megittem egy nap kb 5 litert elegem lett belőle és abba hagytam
2021. jan. 20. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
25%
Igyál cukormenteset. Ez eddig nem jutott eszedbe tényleg?
2021. jan. 20. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
73%
#9, remélem viccnek szántad, acukormentes Coca-Cola még egészségtelenebb, mint a cukros! A kérdező nem a cukorról akar leszokni, hanem a kóláról.
2021. jan. 20. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!