Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Hova a csudába viszik a...

Hova a csudába viszik a multikból ezt a rengeteg teát?

Figyelt kérdés

Azt mondom, hogy egyszer még rendben van, de most már nem túl nagy időkülönbséggel másodszorra fordult elő velem, hogy előttem pakolta ki egy nő a pickwick gyümölcsteás polcokat az auchanban és nem tudtam gyümölcsteát venni :D tudom, nem csak az a tea létezik, de a barackos pickwick a kedvencem és nem hagyott egy árva dobozzal sem, de nem csak abból, hanem semmiből, az összeset elvitte, egy vegyeset tudtam venni, mert azt valaki bekeverte másfajta teákhoz és azt nem találta meg.

Nem ez az életem problémája, csak érdekel, hogy hova kell neki 300 doboz tea multis és nem nagyker áron?


2020. nov. 15. 14:11
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
Dolgoztam Tescoban, egyszer jött egy pasi, aki Dolce Gusto kapszulát akart venni. Amikor megmutattam merre vannak akkor annyit mondott, hogy ő raklaposan gondolta. Végül "csak" egy bevásárlókocsinyi mennyiséget vitt el, nem hagyta teljesen üresen a polcokat.
2020. nov. 15. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
Én is találkoztam már Pennyben, hasonló üzletekben kiskereskedővel. A joghurtot, kefírt, hasonlókat vitte, egész bevásárló kocsival.
2020. nov. 15. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
Volt már hasonló nálunk, mikor kb 100 db karácsonyi ajándékcsomagot rakott össze a cég a dolgozóknak és az egyik titkárnőt küldték el hozzá bevásárolni. Áfás számlát kért, oszt jó napot, nem ment el vállalkozói kártyával a metro-ba, hanem talán egy közeli spar-t fosztott ki.
2020. nov. 15. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%

Bakker, dettó ezt tapasztaltam, csak Zeg, Interspar

Ott álltam, hogy ez biztos boltot nyit

2020. nov. 15. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
27%
8, ők nem az auchanba sétálnak bevásárolni. Nekem anyukám egy egyszemélyes kisboltot visz, soha nem megy áruért, mindent hoznák...
2020. nov. 15. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
93%
Kisbolt tulajdonos,oviba,suliba kell munkahelyre,sokszor egyszerüen megvárni ágy Auchan,Tesco,stb helyen olcsóbb még céges számlára venni így is mint nagykerben.
2020. nov. 15. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%
Ilyenkor kérdezd meg, nem hagyna-e neked párat. Én is van, hogy megveszem az egész készletet abból, amit szeretek, de ha látom, hogy valaki néz közben, akkor megkérdezem, hagyjak-e neki.
2020. nov. 15. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%
Büfébe lángosozóba is mehet ilyen időszakban
2020. nov. 15. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
32%
@10 Mondjuk amelyik reggelizőhelyen leraknak elém egy Pickwick tasakot, hogy ezt most tessem forró vízben tunkolni öccázért, lehet hogy megkérdezném a tulajt, hogy mennyi visszajáró vendége van :D
2020. nov. 16. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!