Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Hova a csudába viszik a...

Hova a csudába viszik a multikból ezt a rengeteg teát?

Figyelt kérdés

Azt mondom, hogy egyszer még rendben van, de most már nem túl nagy időkülönbséggel másodszorra fordult elő velem, hogy előttem pakolta ki egy nő a pickwick gyümölcsteás polcokat az auchanban és nem tudtam gyümölcsteát venni :D tudom, nem csak az a tea létezik, de a barackos pickwick a kedvencem és nem hagyott egy árva dobozzal sem, de nem csak abból, hanem semmiből, az összeset elvitte, egy vegyeset tudtam venni, mert azt valaki bekeverte másfajta teákhoz és azt nem találta meg.

Nem ez az életem problémája, csak érdekel, hogy hova kell neki 300 doboz tea multis és nem nagyker áron?


2020. nov. 15. 14:11
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
58%
Hát én tuti, mentem volna reklamálni, a vevőszolgálatra. Lehet valami spájzolos barom volt akit sikerült behülyíteni megint. De lehet hogy ilyen occso a tea tesó, németből hozom azé adom ennyié, aztán közbe rárak 200 forintot minden darabra.
2020. nov. 15. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
28%
Pickwick ügynök vagy?
2020. nov. 15. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
What? :DD Amikor kivisznek 30 rekesz sört az nem érdekes, nyilván buliba kell, de az összes tea minek és hova...?
2020. nov. 15. 14:33
 4/19 anonim ***** válasza:
48%
Olyan a kérdésed mint egy pickwick reklám :DD
2020. nov. 15. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
96%
Lehet más településről egy kiskereskedő, és feltölti a saját árukészletét. Meglehet, hogy nem is egy üzlete van. Megveszi viszonylag olcsón, és rárakja a saját hasznát, még akkor is elviszik tőle, ha más üzletben a településen nem kapni.
2020. nov. 15. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Bocsánat, nem reklámnak szántam :DD csak nekem az lenne a logikus, hogy a kis üzletek is nagykerből veszik vagy ilyesmi :D nem pedig az auchanból
2020. nov. 15. 14:53
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hogy a közeledben nincs nagyker vagy metro áruház. De az sem kizárt hogy határon túlra vitték mert itt olcsóbb.
2020. nov. 15. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Óvodai iskolai menza, idősek otthona vagy kiskereskedők
2020. nov. 15. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Metro pont van az auchantól kb 5 percre kocsival.
2020. nov. 15. 15:07
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

Esetleg kisebb étterem/reggelizö hely, kisebb üzlet - neki adott esetben jobban megéri a boltban venni, mint a nagykerböl rendelni, de utána igen magas szállítási költséget fizetni.

Nálunk a gyrosos vásárol fel rengeteg teát, neki jobban megéri nagyobb üzletben venni, mint rendelni!

2020. nov. 15. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!