Még iható a tea?

Figyelt kérdés

A szavatossági ideje nem tudom, hogy mikor jár le mert nincs meg a doboza és arról sincs tudomásom mikor lett véve.

A teafilter itt ott foltos lett és a papírt átnedvesítette, lehet itt ott icu picit pöttyökben egykor átázott. Csináltam egyet, az íze jó csak van egy ilyen nagyon furcsa utsó íze ami nem tudom milyen íz lehet.



2020. okt. 10. 15:31
 1/8 anonim ***** válasza:
84%
Lehet hogy az ici pici folt az penész, ha megnedvesedett a filter korábban. Amúgy ha szárazon van tartva, szerintem bármeddig leáll, nem tud megromlani, hisz csak szárított növény. Vagy mi..
2020. okt. 10. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem tudom, hogy az-e. Mielőtt csináltam felnyitottam a zacskót szürkés dolgot nem láttam benne. Még az átázás ragadós és a teának a színével azonos
2020. okt. 10. 15:53
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha kétségeid vannak ne idd meg. De egyébként ha penészes is volt, nagy bajod nem lesz tőle. De nem feltétlen szürke a penész. Lehet, fehér vagy zöld is.
2020. okt. 10. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Sötét színek uralkodtak benne, fekete barna piros ,se fehér se zöld se szürke
2020. okt. 10. 16:20
 5/8 anonim ***** válasza:
Megittad?
2020. okt. 10. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Barmennyire nem volna penzem, gondolkodas nelkul hajitanam ki. Nemcsak lathato penesz. A lejart szavatossaggal nem volna gond, maximum kiszarad, aromajat veszti. De ha valaha atazott, az nagyon nem jo. Es ugy semmi gusztusom nem volna hozza, hogy ez jar a fejemben.
2020. okt. 10. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Vannak benne kis gyümölcs darabok, nem l3et hogy az engedte meg magát?
2020. okt. 10. 17:24
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem hinném
2020. okt. 10. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!