Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Milyen ízű üdítőt dobnál piaca?

Deák Dominik 2020 kérdése:

Milyen ízű üdítőt dobnál piaca?

Figyelt kérdés

Az üdítők többsége túlcukrozott gyümölcs, ezért alig érzek köztük eltérést. Szerencsére vannak különlegesebbek, pl. mojito, pina colada, kóla, fokhagymás uborkasali, csili... stb.


Milyen ízvilágot látnál szívesen a polcokon? Én pl. mindig hiányoltam a szénsavas csokit.



2020. szept. 5. 06:07
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ennél komolyban ánizsos turbolyát szívesen venném vagy mentás csalános üdítő jó lenne de ehez komolyabb gyártók kellenek .
2020. szept. 5. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Gyerek Orbit rágó ízüt
2020. szept. 5. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Egy olyan italt szívesen innik ami a Gintonicra emlékeztet. Szerintem én jó minőségű dobozos üdítőket amik adott koktélok Virgin változatai. Ha nem akarsz vagy nem ihatsz alkoholt akkor egy jó választás. Viszont akkor is ha csak hozzá adsz megfelelő alkoholos italokat mivel kb. egy kész koktél alap.
2020. szept. 5. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Olyat mint a régi Kinley Tonic volt. Hiányzik. :(
2020. szept. 5. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Én azzal is megelégednék, ha a jelenlegi üdítők lennének olyanok, mint régen. Amióta telerakták édesítőkkel, azóta nagyon édesek és semmi igazi ízük nincs, pl. Sprite, Fanta, tonic, gyömbér.
2020. szept. 5. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Az 5-ös válaszolóval egyetértek.


Amúgy vanília, kókusz, sós karamella.

2020. szept. 5. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Trevor. ***** válasza:
100%

#5 +1

Nekem a mostaniak is jók lennének, csak legyen mindenből édesítőszer-mentes változat. Így hirtelen ami eszembe jut, amiből még van normális: Coca, Pepsi, Kinley Tonic, Almdudler és kb. ennyi.


Én elsőkörben egy olyan tonicot dobnék a piacra, amiben jóval több kinin van, sajnos a mostani tonikok túl édesek.

Az Apentának volt epres-vaniliása egy-két éve nyáron, na azt cukrosban eltudnám fogadni. Meg az édesítőszer nélküli Dr. Pepper is nagy kedvencem volt. De áfonyás üdítőnek is örülnék.

2020. szept. 5. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Olyat nem tudsz úgysem kitalálni amit japánban már nem találtak volna ki, ott ipari divatja van a furábbnál furább dolgoknak, köztük az üdítő ízeknek.
2020. szept. 6. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!