Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Coca Cola vs Pepsi?

Coca Cola vs Pepsi?

Figyelt kérdés
Én a Pepsit jobban szeretem, de érdekelne a ti válaszotok, és ehhez tökéletes a Gyakorikérdések új, szavazás funkciója.

2020. júl. 8. 20:22
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
a Pepsi-t jobban szeretem mert lágyabb édesebb az íze míg a Coca-Cola markánsabb "csípősebb". Ha sima kóláról van szó mindig Pepsi-t választok ha lehet, de amikor valamilyen ízesítettet kívánok akkor szoktam a Coca-Cola Vanilla-t inni, mert Pepsibe nincs ízesített ami nem zero. Régen volt a Pepsi-nek a cherry azt nagyon szerettem de mióta csak cukormentesben lehet kapni azóta nem ittam.
2020. júl. 23. 04:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

Akárki akármit mond a Pepsi finomabb! Cokások meg csak az édességével tudják lehúzni a Pepsit csak, ami szubjektív, az édes még mindig jobb mint a keserű! Mert a Coca kesernyés az utóíze is, cukor a Cocába is van, csak a kesernyés íze elveszi. A kesernyés íztől érezni töményebbnek a Cocát. Talán a kevesebb benne a vanília. Nekem nem izlik. Sose izlett.



Pepsi. Sokkal lágyabb, és mivel nincs benne keserű íz, édesebbnek tűnik és a vaníliát (vanilin) is jobban érezni benne ez miatt még jobban előtőr az édes különleges, vanilías íz ami selymesebb és lágyabb.



Nem potyára tartották finomabbnak a Pepsit szerte a világon. Még w Cocások is. Ja és mind kettő eredeti, majdnem egyidősek. Hivatalosan lehet q Coca eredeti ha egyszerűen jobb a Pepsi! És nem, nem édesebb a Pepsi, csak édebbnek tűnik, a Coca a kesernyés, Pepsi savanykásabb édesebb.

2020. aug. 21. 04:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
Pepsi
2022. máj. 30. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!