Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Férfiatlannak számít az, ha...

Férfiatlannak számít az, ha egy férfi egyáltalán nem iszik alkohol tartalmú italokat?

Figyelt kérdés

2020. jún. 20. 15:23
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
68%

Nem!!!

Azt tartom férfiatlannak, ha valaki be van xaszva, azt se tudja hol van, kötekszik/hülyeségeket beszél, ki van vörösödve a feje és büdös, mint a szar.

Na, ha abban valaki talál bármi férfiasat, vonzót, annak gratulálok.

2020. jún. 20. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


7-es és 9-es válaszadóknak írnám hogy azért nem iszom mert nem szeretem az alkoholt, nem is hiányzik illetve a szervezetem sem bírja túl jól. Emellett hosszú évek óta szinte napi rendszerességel sportolok így az életmódom miatt sem összeegyeztethető az alkohollal. De emellett nem is dohányzok és kávézni sem szoktam. :)

2020. jún. 20. 18:04
 13/24 anonim ***** válasza:
17%

Igen, ferfiatlan! :) De ne aggodj, mar olyan elpuhult vilagban elunk, hogy sokan nem foglalkoznak ezzel.


Bezzeg ha meg vadak lennenk! Minden eredmenyes vadaszat utan akulasig dorbezolna mindenki ... es menden egyes gyoztes csata utan is lereszegedett mindenki. Mondjuk akkoriban nem igen volt egeszseges mast fogyasztani ...


De most mar orulhetsz, a mai vilagban fel sem fog tunni senkinek, hogy nem vagy ferfi :)

2020. jún. 20. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:

Kedves 13-as válaszoló!


Igen, abban igazad van hogy a mai világba már sok minden belefér. Talán még az is ha egy férfi egyáltalán nem fogyaszt alkoholt. :)

2020. jún. 20. 18:27
 15/24 anonim ***** válasza:
39%
Covid alatt ... a borodon keresztul biztosan felszivodott nemi alkohol ... be is lelegezted a gozet. Valojaban reszeges vagy :D
2020. jún. 20. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:

Kedves 15-ös válaszoló!


Most hogy mondod, elég gyakran használtam alkoholos kézfertőtlenítőt. Így utólag belegondolva, tisztára alkesznek is érzem magamat.

2020. jún. 20. 18:38
 17/24 anonim ***** válasza:
75%

Iszol ha akarsz, ha nem akkor nem. Nem kell ezen mit agyalni.

Az a nem férfias amikor egy felnőtt ember képtelen a kultúrált alkoholfogyasztásra.

2020. jún. 20. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
83%
Nem
2020. jún. 20. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
85%
Van aki nem szexel, valaki nem dohanyzik, valaki nem eszik hust es van aki nem iszik ... de legalabb tobb marad nekem :)
2020. jún. 20. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
44%
Szerintem egyáltalán nem férfiatlan. De persze rögtön kritizálni a másik oldalt, ahogy itt egyes hozzászólók megteszik, az sem jobb, sőt. Semmi baj sincsen azzal ha nem iszol, valószínűleg az egészségednek is jót tesz. (igen, tudom hogy ezt még 1000 dolog befolyásolja ezen kívül) Amíg nem nézed le vagy ítéled el azokat akik szoktak inni, neadjisten alkalomadtán még részegek is, addig semmi probléma nincsen.
2020. jún. 20. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!