Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Férfiatlannak számít az, ha...

Férfiatlannak számít az, ha egy férfi egyáltalán nem iszik alkohol tartalmú italokat?

Figyelt kérdés

2020. jún. 20. 15:23
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
92%

Nem.

Viszont primitívnek számít, aki szerint igen.

Én pl másfél hónapja nem iszom, teljesen letettem, és szerintem sokkal férfiasabb egy olyan céltudatosság, és akaraterő, ami ehhez kell, mint szánalmasra beb-va kóvályogni, mint gólyafos a levegőben.

2020. jún. 20. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod.
2020. jún. 20. 15:32
 3/24 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem nem, nem mindenki iszik alkoholt
2020. jún. 20. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem.
2020. jún. 20. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
84%
Civilizált emberek között ez nem kellene, hogy problémát okozzon, de a legtöbb helyen mégis meg fogod kapni, hogy p@nci vagy, vagy, hogy egy pálinkától semmi bajod nem lesz. Remek jól tudod viszont majd szűrni az embereket, hogy kik azok a gyökerek, akikre nem kell időt pocsékolni.
2020. jún. 20. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
84%
Aki szerint igen, azzal nem kell egy légtérben tartózkodni
2020. jún. 20. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
51%
Azért annyival árnyalnám a dolgot, hogy ez az egyáltalán nem iszom hozzáállás ugyanolyan áresés a ló túloldalára, mint a talajrészegen kóválygás. Miért kell mindig a végletekben gondolkodni? Egy sörtől vagy egy fröccstől tényleg nem lesz semmi bajod, jót tesz a hangulatnak, és mész is a társasággal. Létezik olyan hogy mértéktartás, meg arany középút, az élet nem fekete és fehér, nem csak a végletek léteznek. Ha nem akarsz, persze ne igyál, senki kedvéért. De valóban az a helyzet, hogy kis mennyiségtől, ami még jólesik, tényleg nem lesz semmi bajod. Ez az “én bizony csak azért sem iszom egy kortyot sem” hozzáállás pont olyan hülyeség, mint a másik véglet.
2020. jún. 20. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
65%
Nem férfiatlan. Sőt!
2020. jún. 20. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
52%
Maximálisan egyetértek a #7 válaszolóval. Én se vagyok nagy szeszivó, ha nem akarok akkor nem iszok, de ha jól esne egy hosszúlépés nyáron 40 fokban fűnyírás közben akkor lelkiismeretfurdalás nélkül megiszom. Vagy ha szalonnát sütünk kaja után egy pofa sör nagyon jól tud esni. Nem több, de nem is kevesebb. Nem csak a "csumarészegen behugyozva" és az "absztinens" állapot létezik.
2020. jún. 20. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
79%

52 éves vagyok és csak néha néha iszom egy szülinapon, vagy hasonlón, de akkor is inkább csak megkóstolom a házigazda pálinkáját.

Egyéb napokon meg ugratnak hogy hoznak nekem egy bögre tejet.

Hát én meg nem vagyok rest és el szoktam fogadni. Tudják rólam, hogy nagy tejivó vagyok. Nem igénylem az alkoholt, hát nem iszom. Így vagyok a kávéval is, azt sem iszom. Sajnos cigiből meg többet szívok a kelleténél. Szoktam mondani, hogy amilyen szerencsém van májelégtelenségben fogok meghalni. :)

2020. jún. 20. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!