Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Mit gondoltok a multis kólákról?

Mit gondoltok a multis kólákról?

Figyelt kérdés
Szerintem szinte semmi különbség van olyan jó mint a Pepsi vagy Coca Cola,csak jóval olcsóbbak

2020. jún. 15. 16:28
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Én évi háromszor veszek fél liter kólát kb, és olyankor nincs kedvem kísérletezni. Inkább biztosra megyek, és Coca colát veszek. Csak sajnos egyre nehezebb rendes kólát kapni, az édesítőszereset utálom. Mindenből kiérzem az ízét, nagyon vacak a számomra.
2020. jún. 15. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

Persze ha évente 2-3 szor veszed akkor értem hogy a cukros.

De mint én rendszeres fogyasztó, hetente 6 litert megiszom, ha cukrosat innám lennék 1,5 mázsa, deciliterenként 11,5 gramm cukor, ami 700 gramm cukor bevitelt jelentene heti szinten.


Ezért szorult ki a cukros, édesítőszeres megszereted hamar, utána már a cukornak vagy nagyon erős émelyitő mellékíze. Tehát ritkán fogyasztók cukrosat isszák, rendszeresen pedig édesítőszer jó hacsak nem akar vki disznóként végezni

2020. jún. 15. 20:35
 13/13 anonim ***** válasza:
55%

Nekem nem igazán jöttek be. A Queen egy időben tűrhető volt, de már az sem. A klasszikus Coca-Cola és a Pepsi mérföldekkel jobb és finomabb, mint az olcsóbb utánzatok. Nem véletlenül tudják tartani az árukat és nem véletlenül veszik őket sokan.

De, azt vettem észre, hogy sokan nem is igazán éreznek ízeket. Haverokkal már próbaképp csináltunk ilyen tesztet és van, aki szinte nem is érezte a különbséget, más viszont igen.


A sok cukor tényleg nem jó, de a sok édesítőszer sem. DE, a sok cukortól sem lesz feltétlenül valaki dagadt. Nekem volt olyan időszakom, hogy szinte csak cukros üdítőket ittam és nem híztam, fixen állt a súlyom.

2020. júl. 4. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!