Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Mit gondoltok a multis kólákról?

Mit gondoltok a multis kólákról?

Figyelt kérdés
Szerintem szinte semmi különbség van olyan jó mint a Pepsi vagy Coca Cola,csak jóval olcsóbbak

2020. jún. 15. 16:28
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Én ittam ilyen noname kólákat nekem nem izlett

Az igazi kóla receptje egyébként is titkos

2020. jún. 15. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem se jók a nevenincs kóláknak az íze. Viszont személy szerint nekem jobban tetszik a Pepsinek az íze.
2020. jún. 15. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
86%
Régebben a Queen kóla jó volt nagyon de mióta pár éve édesítővel készül már nem finom. A Coop-os kólával ugyan ez a helyzet, mióta csökkentett energiatartalmú azóta ihatatlan. A Spar kóla is nagyon finom, azzal most nem tudom mi újság, régóta nem jártam sparban, nincs a közelben és útba se esik. Természetesen nem a zöld budget verzió hanem a piros címkés. Amit viszont biztosan tudok hogy a Lidlben a piros Freeway kóla még nem édesítős, és ennek megfelelően nagyon finom is, az a kedvencem. Simán hozza a coca vagy pepsi szintjét. Az Aldiban is van sajátmárkás rendes cukros kóla, az is finom de a Lidl-ös a legjobb.
2020. jún. 15. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Többet próbáltam, egyik se jött be. Nem sok dologban érdekel a márka, de ha épp kólára vágyom, akkor csak Pepsi vagy Coca jöhet szóba.
2020. jún. 15. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
100%

Én régen ittam colát, akkor a Pepsi twist volt a számomra legjobb.


Kostoltam noname colát, NEM volt jó íze.


Lassan 2-3 éve nem iszom kólát, vagy narancslevet vagy csapvizet iszom, ez számomra a legegészségesebb, mint a cukros löttyök.

2020. jún. 15. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Én a cukrosat nem szeretem,csak édesítősöket iszom meg.

Cukrosoknak már fura ize van annyira elszoktam

2020. jún. 15. 17:24
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem borzasztóak. Az egyiktől egyszer hasmenést is kaptam.


Mondjuk én amúgy se vagyok nagy kólás. Évente párszor iszok,ha lehet akkor üveges, vagy dobozos Cocát.

2020. jún. 15. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
100%

#6


A vendéglátókban sokkal jobb az íze az üveges löttynek, mint amit mûanyagban dobnak az emberek elé...nekem az édesítôs se ízlett, de valakinek az jön be vagy azt lehet innia.

2020. jún. 15. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
77%
A freeway ízlik. Viszont a pepsit utálom
2020. jún. 15. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem Magyarorszagon élek. A helyi elelmiszerlanc kóláját szoktam venni. Konkrétan semmi különbség nincs közül ízre. A narancs üdítőt is próbáltam fanta helyett, az borzaszto
2020. jún. 15. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!