Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Csokis kávét készíthetek így?

Csokis kávét készíthetek így?

Figyelt kérdés

"Sima" elektromos kávéfőzöm van,nem kapszulás.

Szeretnék reggel csokis kávét inni.

Arra gondoltam a kávéhoz keverek egy evőkanál kakaóport és úgy főzöm le.Aztán szokás szerint cukor,tej hozzá.

Ez így finom lesz vagy inkább ne is kísérletezzek vele?:D


2020. ápr. 24. 23:46
 1/4 anonim ***** válasza:

Vagy így:


[link]


[link]

2020. ápr. 25. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem jobban jársz, ha egy nagyon kevés tejben a kakaót és a cukrot elkevered, és ahhoz öntöd a forró kávét.

Illetve még jobban, ha a kész, forró kávéba beledobsz egy kocka étcsokit, majd addig kevered, míg feloldódik. Ezt én is szoktam, és finom.

2020. ápr. 25. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
90%

Ne. A kakaópor sokkal finomabb állagú, mint a kávé, simán tönkre vághatja a gépedet.

Csokis kávéhoz egy kocka csokit tegyél a csészébe és arra főzd le a kávét. Kakaoporoshoz meg egy kis kakaópor keverj el pici vizzel es arra főzd rá a kávét.

2020. ápr. 25. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

ugyanúgy fogsz járni mint én ... https://www.gyakorikerdesek.hu/etelek-italok__alkoholmentes-..


baromság ... vegyél kakaóbabot darált le kávédarálóban az talán jó lesz.

2020. máj. 6. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!