Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Miért nem lehet kapni a...

Miért nem lehet kapni a boltokban coca cola esszenciát?

Figyelt kérdés
Otthon meg mindenki úgy higítaná és édesítené, ahogy akarja.
2020. febr. 12. 18:47
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
72%
kiskoromban sokszor szorpot vettunk , volt egy italbolt ahol kb minden iz volt. jobban szerettem vizzel mert nem szeretem a szensavat (kicsi voltam meg amugy is). most is lehet meg kola izu szorpoket venni, szodageppel pedig nagyon szemsavasra is meg lehet csinalni. a szodagepes markanak is van szorpje es sztem neten is sok helyrol sokfelet lehet rendelni. ha van olyan vendeglatos ismerosod akinel kolagep van, hatha tud segiteni valahogy a beszerzesben (nem ertek hozza) bar az egyatalan nem olyan mint az uveges
2020. febr. 13. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Majd fogok kérni a cégtől olyat.
2020. febr. 14. 00:21
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha én Coca Cola-t veszek, akkor elvárom, hogy a megszokott ízű legyen. Ha mindenki összepancsolhatná magának a kólát, akkor ki tudja milyet kapok egy vendégségben, ez pedig káros a brand-re nézve, mert hosszú távon az emberek elfordulnak a márkától, hiszen össze-vissza kapják a kólát mindenféle minőségben. Ha belegondolsz pontosan ez történik a mozik büféjében is, ahol szörp formájában kapják meg a kólát és a csapoláskor keverik hozzá a szénsavat. Gondolom ismerős a szituáció, amikor panaszkodnak, hogy direkt hígítják a kólát, pedig nem... Csak az adagológép más arányban keverte hozzá a szénsavat, mint a gyárban teszik.
2020. febr. 22. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!