Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Hol lehet nem forró kávét kapni?

Hol lehet nem forró kávét kapni?

Figyelt kérdés
Nem tudom meginni a 80-90 fokos kávékat, várni meg zavaró mindig 10 percet. Az eszpresszós bögrébe nem fér hideg tej, sem víz, a cappuchinót pedig szintén gőzölögve hozzák ki. itthon megoldom hogy amerikai kávés bögrébe kevés kávét öntök majd felöntöm hideg tejjel. De hiába próbálok olyat kérni hogy nagy bögrébe kevés kávét hozzanak és külön tejet (vizet) 10-ből 1-szer sikerül felfogni a kérést.
2020. jan. 21. 15:53
 1/4 anonim ***** válasza:
82%

HA kávézni akarsz, arra idöt kell szánni. Minden minden normális ember a forró/mneleg kávét szereti, illetve ha vár valaki, akkor lehül, ellenkezö módon viszont nem müködik - a kávé nem melegszik fel magától, illetve a melegített kávé nem jó ízü, ezért nem sok esélyed van.

A megoldás az lehet, ha viszel magaddal termoszos bögrében hideg tejet, kérsz egy preszókávét és áttöltöd a saját bögrédbe.

2020. jan. 21. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

" Minden minden normális ember a forró/mneleg kávét szereti"


Kösz...

2020. jan. 21. 15:59
 3/4 anonim ***** válasza:

Akkor én se vagyok normális ember, mert nem szeretem forrón a kávét.

Kérj jegeskávét :D

2020. jan. 21. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Én eddig bárhol kértem lattét, tejeskávét hideg tejjel, mindig azt kaptam. Én így szeretem.
2020. jan. 21. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!