Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Meddig áll el a kávé kifőzés...

Meddig áll el a kávé kifőzés után?

Figyelt kérdés
A kávéfőző többet főz le, mint ami kell, így másnapra, sőt harmadnapra vagy még későbbre is maradhat belőle.
2019. dec. 13. 19:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
75%
2-3napig simán eláll,nekem is szokott lenni meg is szoktam inni.
2019. dec. 13. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
68%

Nem romlik meg, csak rossz lesz kb 2 nap után.

Milyen kávéfőző, hogy kevesebb kávéval, vízzel nem tud főzni?

2019. dec. 13. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Valami egészen olcsó kávéfőző, alapból se főz sokat, viszont én kevés kávét iszom sok tejjel egyszerre. És a kávé típusa is elég erős, ami most van otthon, így abból pláne nem akarok sokat inni.

Köszönöm az eddigi válaszokat!

2019. dec. 13. 19:53
 4/11 anonim ***** válasza:
83%
Én megutáltam egy idő után az állott kávét, ezért vettem egy egyszemélyes kotyogóst (fél kiló kávé áráért), így három perc alatt bármikor frisset ihatok.
2019. dec. 13. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

4. Ilyenre gondoltál?


[link]


Ilyesmi van nekem is (lehet, nem pont ilyen, de eléggé hasonló, talán megvan a doboza még, ha érdekel). De amit ez főz, nekem még az is sok, én a tejeskávét csípem inkább.

2019. dec. 13. 21:55
 6/11 anonim ***** válasza:
Igen, ilyen. Én is tejjel iszom, igaz én nem olyan sokkal, mint te. Akkor viszont neked azt az állott kávé ízt a sok tej elnyomja. :)
2019. dec. 13. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
28%

A kotyogósnak/filteresnek tök mindegy, hogy frissen főzöd vagy a hűtőből veszed elő másnap. Így is-úgyis csapnivaló íze van :)


Oké, régen megittam én is, amíg meg kóstoltam egy igazi, rendesen elkészített olasz eszpresszót. Akkor döbbentem rá, hogy a kávé nem keserű (a kotyogós égeti mint állat) hanem KÁVÉ ízű.

2019. dec. 13. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
72%
#7 kotyogóssal jó kávét lehet főzni, de ahhoz is érteni kell. Pl keress rá, van egy ilyen barista trükk kotyogós kávéhoz hogy felforralt vizet kell a tartályba önteni így nem égeti a kávét, nem veszt a kávé sem az aromájából. Nem szabad finom pörkölésű kávét venni és nem lesz zaccos az alja. Kotyogóssal isteni kávét lehet csinálni, ha ért hozzá az ember. Én is ittam már friss olasz expresso kávét, de nem vágtam tőle hanyat magam, mert tudok normális kávét főzni.
2019. dec. 13. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Töltsd bele egy kis üvegbe, zárd le és tedd a hűtőbe, így napokig eláll és az aromája is megmarad.
2019. dec. 13. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Tudom nem a kérdésre válaszolok, de kb 2000 ft ba került a 2 személyes kotyogósom, 4 éve megvan. Érdemes beruházni egyre.
2019. dec. 14. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!