Pepsi vs. Coca?

Figyelt kérdés

Van az a Pepsi Max-os reklám, miszerint kóstoltatták az embereket a "legnépszerűbb null kalóriás kólával" összehasonlítva, azt ugye tudjuk, hogy a Coca zero-ra gondolnak.

És hogy a válaszadók 56%-a szerint a Pepsi a jobb.

Olyan emberek válaszát várnám elsősorban, aki direkt emiatt hasonlította már össze a két nulla kalóriás kólát, egymás után itta, azonos hőmérsékleten, tehát tényleg az összehasonlítás kedvéért, és ezek alapján állapította meg, hogy egyik vagy másik jobb.

Nektek melyik volt jobb?


2019. szept. 6. 18:46
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
39%

Én már egy ideje csak a nullás kólákat iszom, pedig régen nem szerettem. Most már a hagyományosat nem bírom meginni, túl édes.

Ha tehetem Pepsit veszek, én azt jobban szeretem.

Egyébként még egyszer nagyon régen a Balatonon belebotlottam egy ilyen vaktesztbe, azt konkrétan a Coca csinálta, két egyforma pohárban töltötték a kétféle kólát, letakarták egy burával és megpörgették a bura alatt az asztalt, utána kellett megkóstolni mindkettőt és megmondani, melyik ízlett jobban. Nekem ott is a Pepsi volt a finomabb.

2019. szept. 6. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
En mindkettőt szeretem, es szerintem mindkettőnek teljesen mas íze van.
2019. szept. 6. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Tavaly az egyik fesztiválon a pepsi sátornál kóstoltattak velem, egyik pohár coke, másik pepsi volt de nem tudtam melyikben melyik van. Így látatlanban én a coke-ot tartalmazó pohárra mondtam hogy finomabb viszont számomra sok különbség nem volt a kettő íze között csak valamelyiket mondanom kellett.
2019. szept. 6. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
24%
Célországonként nagyon változó coca íze. Onnan tudod, hogy hová gyártották, hogy milyen nyelven van a legnagyobb felirat rajta. Az ukrán rettenetesen híg lötty, a görög is híg de frissítő és finom, az osztrák nekem az igazi, a holland pedig túl édes. A magyar sztem a németez és a lengyelhez közelít. De amúgy én a citromosat szeretm cocából, a maxot pedig pepsiből. De a coca "érzékenyítő" reklámkampánya óta pepsit választok, ha csak tehetem.
2019. szept. 6. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
Én egyiket sem szeretem amiben édesítőszer van. De ha sima Pepsi és Coca között kellene dönteni, akkor a Cocát választom.
2019. szept. 7. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
Én csak a vaniliás coca colát, a többit csak megiszom
2019. szept. 7. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
100%
Mindkettő.
2019. okt. 21. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!