Pepsi vs. Coca?

Figyelt kérdés

Van az a Pepsi Max-os reklám, miszerint kóstoltatták az embereket a "legnépszerűbb null kalóriás kólával" összehasonlítva, azt ugye tudjuk, hogy a Coca zero-ra gondolnak.

És hogy a válaszadók 56%-a szerint a Pepsi a jobb.

Olyan emberek válaszát várnám elsősorban, aki direkt emiatt hasonlította már össze a két nulla kalóriás kólát, egymás után itta, azonos hőmérsékleten, tehát tényleg az összehasonlítás kedvéért, és ezek alapján állapította meg, hogy egyik vagy másik jobb.

Nektek melyik volt jobb?


2019. szept. 6. 18:46
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
78%
Mindkettő borzalmas. Az eredeti coca colat szeretem csak.
2019. szept. 6. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
87%
Mé', neked melyik? Én nem bírom a nullások ízeit.
2019. szept. 6. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

2-es, a citromos zérót kóstoltad már, az se ízlik? Szerintem az tök jó.

Amúgy nálam a coca lett a jobb. Nem sokkal, több kóstolás után alig éreztem a különbséget.

A max lágyabb édesebb. A zéró mintha karakteresebb lenne.


Egyébként szerintem a zéró jobban hasonlít az eredetire mint a light.

2019. szept. 6. 18:58
 4/17 anonim ***** válasza:
86%

A sima nullások közül nekem a Coca jön be, nem annyira édes, sokkal karakteresebb.

De...

A Pepsi most kijött a gyömbéressel, most ez nálam mindent visz!

2019. szept. 6. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

A múltkor a vaníliás zérót kóstoltam, na az nem jó.

Vannak ezek a vanília porok, pudingpor, meg krémpor, ilyenek, szóval ami nem nagyon látott vaníliát.

És van köztük egész tűrhető, viszont több olyan is van, hogy nagyon nem ugyanaz a vanília íz, mint a szokásos, tehát még a jobb minőségű mű vaníliától is eltér.

Vagy egy tipikus mellékíze. Nem azt mondom, hogy rossz, de határozottan érezni, és nekem zavaró.

Na a vaníliás zéróban ugyanezt érzem.

2019. szept. 6. 19:03
 6/17 A kérdező kommentje:
*van
2019. szept. 6. 19:04
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Szeŕintem meg alapból teljesen más íze van a pepsinek mint a cocanak. Nekem a kóla az csak a coca. A pepsi édesebb (a pepsi max is!), kevesebb a széndioxid benne, és can benne még vmi egyéb fűszer is a cocához képest, mert van egy mellékíze. Nekem a pepsi íze nem jön be. A pepsit a cocával összehasonlítani nekem olyan, mint a narancslevet összevetni a mangós üdítővel. Ugyanolyan a szìnük, de teljesen más az íze.
2019. szept. 6. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Bár nem iszom sok kólát, én mindkettőt kedvelem.


De az összes zéró szörnyű.

2019. szept. 6. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim válasza:
81%
Pepsi ! Cola savanyúbb
2019. szept. 6. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
31%
A Pepsi cóla több cukrot tartalmaz, a Coca-cóla több vizet.
2019. szept. 6. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!