Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Megéri monstert venni?

Megéri monstert venni?

Figyelt kérdés
Mennyire éri meg manapság monstert venni? Csupán az ízéért iszom, az előbb ittam meg egyet de nagyon sok savam lett tőle ezért nem szerettem meg annyira de nagyon finom. Azt szeretném még kérdezni hogy nálatok mennyibe kerül? Melyik a legfinomabb?

2019. aug. 5. 08:59
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Utolsó előtti*
2019. aug. 5. 12:40
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

Ha egyszer megittad 5-10 perc alatt abból semmi bajod nem lesz. De annyira nagy ez a koffein mennyiség hogy nem ajánlatos, mert közvetlenül utána rosszul érezheted magadat tőle. Nyugtalan, ideges lehetsz, remegni kezdesz, ilyesmi. A gyomrodnak sem tesz jót csak simán 5 perc alatt ennyi szénsavas ital, lehet hogy ezért is érezted utána hogy sok savad lett.


Tehát én azt tanácsolnám, hogy alkalmanként nyugodtan igyál meg egyet ha jólesik, de mindenképp nyugodtan tedd ezt, legalább egy 30 percet szánj rá. Hidd el, hogy tovább fog tartani a hatása, sokkal jobb lesz, tovább élvezheted az ízét, de nem lesz hirtelen olyan durva amitől esetleg rosszul érezheted magad. Én is a hatása miatt iszom, hogy jobban érezzem magam tőle, így pontosan tudom. Ja és utána azért igyál vizet rendesen mert dehidratál is valamennyire az energiaital.

2019. aug. 5. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Inkább iszom akkor a 0,25-ös energiaitalt. Amúgy régebben nagyon sokat gépeztem éjszaka és volt hogy 1 liter monstert is megittam egy éjszaka alatt. Ma még lehet veszek 1 monstert és holnap reggel megiszom. Amúgy energiaital doboz gyűjtő vagyok. Vagyis nemrég kezdtem.
2019. aug. 5. 12:50
 14/14 anonim válasza:
100%

Sztem nem éri meg. Ha inni akarok akkor inkább gyorsan összedobok pl. egy jaffát :)


Amúgy a kecskeméti tescóban rendszeresen akciósak a Monsterek, ez kb. 300 Ft-os árat jelent olyankor.

2019. aug. 6. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!