Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Megéri monstert venni?

Megéri monstert venni?

Figyelt kérdés
Mennyire éri meg manapság monstert venni? Csupán az ízéért iszom, az előbb ittam meg egyet de nagyon sok savam lett tőle ezért nem szerettem meg annyira de nagyon finom. Azt szeretném még kérdezni hogy nálatok mennyibe kerül? Melyik a legfinomabb?

2019. aug. 5. 08:59
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Mármint az energiaitalra gondolok.
2019. aug. 5. 09:00
 2/14 anonim ***** válasza:
37%
Én hell párti vagyok
2019. aug. 5. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
88%

Mindenhol 400 ft korul mozog

En a punchosat szeretem.szamomra a klasszikus valtozata undorito.De a Hamilton is jo,meg a viszonylag uj vilagoskek dobozos

2019. aug. 5. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
73%
Èn csak a Rehabot iszom olyan reggel mikor masnaposan ebredek, helyretesz.
2019. aug. 5. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Csak nekem van jobb kedvem tőle?
2019. aug. 5. 10:28
 6/14 anonim ***** válasza:
23%
Hogy érné már meg, bolond vagy?
2019. aug. 5. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
87%

350-400Ft


A cukros üdítőket nem szeretem, ebből is mindig csak a menteseket veszem. A fehérnek érdekes, rumos gesztenyepürére hasonlít az íze, az új citromsárga valami gagyi pezsgőtablettára hajaz, a fekete klasszikus tuttifrutti, a lila pedig szénsavas szőlőlé.


Ha rangsorolni kellene őket: fehér->fekete->lila->sárga.

2019. aug. 5. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
83%

Szerintem megéri, azt nézve hogy egy Hell 200 Ft, a Monster pedig 400, Sparban ahol én veszem. De persze akcióban szokott 300 is lenni a Monster, szóval ha valakinek ennyire fontos a pénz akkor fel lehet tankolni akkor. Szerintem a Hellnél jobb az íze.


Az utolsó válaszolóval ellentétben én éppen a cukormenteseket nem szeretem. Kevésbé pörgetnek fel és valahogy jobban mű ízük van. (igen, tudom hogy egyik Monster sem éppen "természetes") Nekem a sima zöld a kedvencem, utána a Hamiltonos, Mango Loco és a Punch. Ezek a legjobbak szerintem.


Nyilván egy ekkora dobozban azért rendesen van koffein, szóval érthető hogy miért lesz jobb kedved, én is emiatt iszom. Ha csak alkalmanként fogyasztod akkor semmi bajod nem lesz tőle. Azért arra figyelj hogy ne nagyon gyorsan idd meg, szóval én legalább egy 30-40 percet rászánnék egy dobozra.

2019. aug. 5. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
19%
1es vagyok azt hittem azt kérdezed melyik a legfinomabb energiaital nem kell rögtön leoltani ennyi eszed van csak segiteni akkartam..
2019. aug. 5. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Utolsó: Kb 5-10 perc alatt megittam. Az baj?
2019. aug. 5. 12:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!