Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért van a barátnőm azon...

Miért van a barátnőm azon kiakadva hogy elfogadtak egy lány kávémeghívását?

Figyelt kérdés

Miért, azért mert barátnőm van még nem mehetek el egy csoporttárs (egyetem) lánnyal egyet kávézni előadás után? Őszerinte nem, szerintem meg igen.



Mitől fél hogy kiütik a nyeregből? Az meglehet de ha így lesz nem ezen a kávézáson fog múlni.


2019. márc. 29. 16:15
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
80%
te nem nagyon szereted a barátnődet szerintem.
2019. márc. 29. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
24%

Szóval, ha valakinek pasija/csaja van már nem ülhet le egy ellenkező neművel társalogni? Sőt tovább megyek, mi van ha titokban meleg? Akkor inkább ne legyen senkivel csak velem, mert mindenkivel potenciálisan megcsalhat 😈

Éljen a párkapcsolati bizalom 😂

2019. márc. 30. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

"titokban meleg? Akkor inkább ne legyen senkivel csak velem"



!!!!!! Tényleg! Majd mondom is csajomnak hogy egy haverommal együtt járunk edzeni és edzés után együtt zuhanyzunk -most nem félt tőle is? Hátha épp azzal csalom meg???

Miért fiúval nem csalhatom meg?

2019. márc. 30. 18:33
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Nincs is barátnőd csak itt osztod az észt mert gyökér vagy.
2019. márc. 31. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
Elég lekezelően beszélsz a barátnődről, nem nagyon szereted, az biztos.
2019. márc. 31. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!