Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért van a barátnőm azon...

Miért van a barátnőm azon kiakadva hogy elfogadtak egy lány kávémeghívását?

Figyelt kérdés

Miért, azért mert barátnőm van még nem mehetek el egy csoporttárs (egyetem) lánnyal egyet kávézni előadás után? Őszerinte nem, szerintem meg igen.



Mitől fél hogy kiütik a nyeregből? Az meglehet de ha így lesz nem ezen a kávézáson fog múlni.


2019. márc. 29. 16:15
1 2
 1/15 Thispain ***** válasza:
100%
Valószínűleg féltékeny.
2019. márc. 29. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
66%
Nem korrekt. Ha munka, vagy közös projekt ügyében, vagy másokkal csoportosan kávéznátok, az okés lenne, de ha csak kettesben egymás társaságának élvezetéért, az illetlenség a pároddal szemben. Próbáld a fordított esetet elképzelni, ha ő ülne össze egy másik férfival egy kávéra. Nem esne jól neked.
2019. márc. 29. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

MI a nem korrekt benne???


Egyébként tök mindegy mit mondasz mert

- elmentem

-és el is fogok menni a jövőben is .... ha hívnak

Akinek ez nem tetszik annak ne tetsszen


ennyi.

És ha ő idegen pasival menne? MENJEN!!


" egymás társaságának élvezetéért“


nem épp a társaságomat élvezte hanem ösztöndíjpályázathoz adott tanácsokat. De ez megint olyan hogy „ja ki hiszi ezt el biztos enyelegtetek“ igaz??

2019. márc. 29. 17:26
 4/15 anonim ***** válasza:
38%
Szerintem hülyeség, hogy valaki soha többet nem maradhat "kettesben" az ellenkező nemmel és nem szervezhet vele programot, csak mert párja van.
2019. márc. 29. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
71%

Én sose mondtam a pasimnak, hogy ne kávézzon más csajjal, nekem is vannak fiú ismerőseim, barátaim, sőt exeim is, akikkel bármikor szívesen leülök egy kávéra. Pl exekkel jó viszonyban váltam el és amúgy családjuk, kapcsolatuk van. Nem úgy ülök le vele, hogy az exem, hanem mint régi ismerős.

Amúgy meg csak ne féltékenykedjen, mindenki magából indul ki.

2019. márc. 29. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

"Amúgy meg csak ne féltékenykedjen, mindenki magából indul ki.“



Na ja. Mintha ha ténlyeg csalni akarnám akkor az ezen a szaros kávézáson múlna....


Ha csalni akarom csalni is fogom és ő még csak tudni se fog róla addig amíg nekem úgy nem lesz jó hogy közöljem vele...

2019. márc. 29. 17:41
 7/15 anonim ***** válasza:
32%
Ezért felesleges egyetem alatt kapcsolatoskodni.
2019. márc. 29. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
65%
Te meg szandekosan feltekennye akartad csak ezzel tenni, tudod te is.
2019. márc. 29. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
66%
Amúgy a szövegéből ítélve ez a munkaügyis-bombanős kérdező...
2019. márc. 29. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
84%

5. A nagy faßt :/ Én amikor nem bízom meg a barátomban, az amiatt van, mert a volt barátomból indulok ki, akinek szinte kizárólag lány barátai voltak és állította, hogy nem tetszik neki egyikük sem, tényleg csak haverok..Én elhittem neki és soha nem mondtam, hogy ne beszéljen, ne találkozzon velük, aztán pár hónap múlva mégis szakított velem (a szülinapomon) és közölte velem, hogy kb. fél tucat lánnyal kavart, amíg együtt voltunk. Ja és ráadásként 2 nappal a szakítás után összejött a "legjobb lány barátjával", aki miatt "nem kellett aggódnom" :D

Ez a "mInDeNkI MaGáBóL InDuL KiIiIi" egy idióta közhely.

2019. márc. 29. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!