Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért nem tudok semmiről...

Miért nem tudok semmiről beszélgetni a közösségben?

Figyelt kérdés
Már x éve tagja vagyok az osztályomnak de ahelyett, hogy mély barátságokat tudnék kialakítani, lassan eljutok arra a szintre, hogy valahogy senkivel semmiről nem tudok beszélgetni. Ötletem sincs, mi olyat tudnék mondani, ami érdekelné is őket. Nehezíti, hogy az én érdeklődési köröm szinte senkiével nem összeegyeztethető.

2019. márc. 27. 16:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Az utolsó mondattal meg is válaszoltad a saját kérdésed. Olyanokkal ismerkedj akikkel legalább kicsit van valami közös.
2019. márc. 27. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Miért? A valamiröl tudsz????
2019. márc. 27. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én sajnos a kezdetektől fogva nem tudtam semmilyen kapcsolatot kialakítani az osztálytársaimmal. Bár elsősorban nem barátkozni jár iskolába az ember, de néha azért mégiscsak jó lenne, ha tudnék szólni 1-2 emberhez.
2019. márc. 27. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Lehet, h egy ritka típushoz tartozol. INFJ, INTJ vagy INTP....Milyen témák érdekelnek?
2019. okt. 8. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!