Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért van, hogy jó páran...

Miért van, hogy jó páran plátói múzsát találják meg bennek férfiak, hiába próbálok csak sima barátkozós lenni?

Figyelt kérdés

Sokáig csak nőkkel barátkoztam csak, egy ideje meg elkezdtem férfiakkal is, hogy ne maradjanak ki. (Nők után kifejezetten érdekes a másféle társaság).


Amit viszont kezdtem megfigyelni, hogy a férfiak akikkel beszélgettem eléggé plátói "múzsa"-ként bánnak a nőkkel (vagy velem). Roppant udvariasak lesznek, köntörfalazósan kezdenek el fogalmazni, meg hirtelen csak szép és jó témákról beszélgetnek, és átváltanak majdnem magázó stílusba.


2019. jan. 22. 11:07
 1/2 anonim ***** válasza:
88%

Valószínűleg azért, mert ők valójában fel akarnak szedni téged, csak van annyi eszük, hogy ne támadjanak le nyíltan, hanem kicsit jópofiskodjanak előtte.

Ha magamból indulok ki, én a lánybarátaimmal nem szoktam olyan erőltetetten úriembereskedni. Persze megadom azt az alapvető udvariasságot, amit más embereknek is, meg mondjuk előreengedem őt az ajtókban, meg ilyenek.

De például nem bókolgatok, hajbókolok nekik feleslegesen, nem igazán vannak tabutémák közöttünk, sokat hülyéskedünk és szívatjuk egymást, meg mondjuk ha meghívom őt valami italra, vagy egy kajálásra, és később felajánlja, hogy visszahív, akkor azt általában el szoktam fogadni.

Szerintem egy őszinte fiú-lány barátságnak így kellene működnie. Bár most biztos le leszek pontozva :D

2019. jan. 22. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

orulj•hogy•vannak•meg•ilyenek•lehet•ennek•a•kornak

isvege•lesz•egyszer

barcsak•azt•irtad•volna•okyan•no•vagy•ki•sz•ilyen•

bokot•udvsrlast•szereti•orulj•meg•ennek•a•kirszell

EMnek•mig•lehet

2020. máj. 5. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!