Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mit árul el a facebookon, ha...

Girlll3 kérdése:

Mit árul el a facebookon, ha valaki csak egy sima profilképet rak ki Magáról?

Figyelt kérdés
Se egy borítókép, se semmi megosztás nem látható, maximum az ismerősök számára. Visszahúzódó lenne, kevés baráttal vagy csak ennyire nem érdekli a közösségi média?

2018. dec. 24. 18:57
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Azért van Facebook-ja, hogy kommunikáljon az ismerőseivel, nem azért, hogy mutagathassa a kirakat életét.
2018. dec. 24. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Inkább nem érdekli. Kb. olyan lehet, mint én.

Tegnapi kérdésem:

https://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__egyeb-kerdesek__9662..

2018. dec. 24. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Ugye nem rólam írtál?:D

Arra nem gondoltál,hogy az illető megoszt dolgokat, de úgy van be állítva, hogy csak ő maga láthassa.

Én például recepteket, szép képeket ősztől meg.

2018. dec. 24. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Többnyire az ilyen emberek azok akik nem boldogtalanok és nem érdekli mások véleménye.

Kutatások alapján minnél több képet tölt fel valaki annàl magányosabb az illető és mások véleménye jobban érdekli őket. Kell neki a pozitív vissza jelzés.

Ha utána olvasol ezeknek a tanulmányoknak akkor itt kb az ellenkezője igaz.

Engem se érdekel a közösségi média és ez a "jó vagy tesa", "jó kép lett bro" stb nyalizós szövegekre. Meg vagyok elégedve magammal, nincs semmi szükségem más emberek véleményére. Szemtől szembe közeli barátoktól, család tagoktól érdekel a kritika, de ennyi.

Én nem a neten élem az életem.

2018. dec. 24. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Olvastok ti híreket gyerekek? Az újabb és újabb botrányok közepette ti még használjátok ezeket az oldalakat?
2018. dec. 24. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 Miss Endzsi ***** válasza:
100%
Nekem még a profilképemen sem én vagyok. Borítóképem sincsen, teljesen hidegen hagy, nem is akarom, hogy más nézegesse a profilomat, kb. semmi adatot nem szolgál rólam. Még a születés napom is random van megadva.
2018. dec. 24. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
16%
Azt, hogy kamuprofil
2018. dec. 24. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Nem kamu profil, ebben biztos vagyok.
2018. dec. 24. 20:26
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Én a megosztott dolgok 90%át privátra állítom. Csak magamnak emlékeztetőként teszem el.
2018. dec. 24. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

"Visszahúzódó lenne, kevés baráttal "

Néhány ember úgy érzem egyszerubb, mint egy százas szög.


Hát talán pont fordítva! Én semmit nem osztok meg. Pedig pózolhatnék apukam AMG Mercedesével. Posztolhatnek nyaralásról. Posztolhatnek tanulásról. Posztolhatnék arrol, hogy felvettek orvosira.


Mégsem teszem. Nekem van önbizalmam. Nincs magamutogató, köpönyegforgató énem. Pont leszrom más ismerős véleményeit. Családom áll mellettem meg a barátaim. Azért vagyok fent, hogy ha vmire szükségem van, akkor kérdezzek csoportomtól. Ennyi. Minek posztoljak? Kb. 5-10 ember érdekel. Többi embert telibe leszrom. Csak udvariasságból nem szoktam törölni ismerőst.


Komolyan mondom hihetetlen. Mert milyen következtetést tudnál levonni? Lajkok meg megosztások számától függ a fizetésed vagy hogy neked olcsóbb lesz a kenyér a boltban? Tényleg nem értem az olyan embereket, akiknek az instafos meg a fszbuk a mindenük.

Virtuális világban elnek, teszik magukat, a való eletben meg semmit nem értek el és semmik, senkik! Azok is maradnak.

2018. dec. 24. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!