Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogy vagy? Milyen volt a...

Hogy vagy? Milyen volt a napod? :D

Figyelt kérdés
2018. máj. 31. 19:58
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Kicsit stresszes, mert történelemből ma írtunk témazárót és az utolsó pillanatig nézegettem, forgattam a tételeket, hogy még hátha bevésődik valami az agyamba. :D Aztán végül is szerintem egészen jól összehoztam, a 4-es mindenképpen meglesz. Itthon végre lazíthattam a szorongató nap után, olvasgattam meg néztem egy részt egy sorozatból. Úgyhogy azért összességében véve nem volt olyan rossz nap. :)
2018. máj. 31. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Annyira nem volt jó. Munkahelyen pörögtem mint egy felhúzott duracell nyuszi, de igazából csak vízszinteben kívántam volna feküdni, tekintve, hogy a női rendszeresség kínozza a testem. Szóval alig vártam, hogy hazaérjek.
2018. máj. 31. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

# 7 Mivel bántottak meg?


A semmi nem volt, ma nem dolgoztam, úgyhogy hajnalig boroztam és filmeket néztem, ezért kettőkor keltem, az egész szabadnapom el lett cseszve. Zabáltam és állatos videókat néztem. Edzeni sem edzettem, pedig lett volna idő. Csodálatos.

2018. máj. 31. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Nagyon rosszul.

Van akinek apróbb örömök sem adatnak meg.

2018. máj. 31. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Ha már annyira érdekel... Ma hajnalban is sírtam a magánytól és azon tanakodtam, ha kinyírnám magam hány "barátom" lenne ott a temetésemen akiknek csak arra voltam jó, hogy kihasználjanak majd elhagyjanak.
2018. jún. 2. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
Nekem nagyon jó köszi! Pénteken kivettem szabit, most lent vagyok a Balatonnál, vasárnap estig vissza se megyek Pestre. Holnap megyek ismerősökkel biciklizni nagyon jó idő van!: )
2018. jún. 3. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!