Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Diszkóban hogyan kell jól...

Diszkóban hogyan kell jól érezni magunkat?

Figyelt kérdés

Sokan mondják, hogy az ilyen táncos-zenés bulihelyekre nem ismerkedni vagy bármi másért, hanem jól érezni magukat mennek.


Ez mit jelent bővebben, mi nyújtja a szórakozást egy ilyen helyen?


És tényleg a legalapabb marhaságok is jöhetnek, mert introvertáltként én nem tapasztalom élvezetesnek az ilyen helyeket, szeretném megérteni azokat, akik viszont kedvelik a diszkót.


2018. máj. 24. 21:00
 1/8 A kérdező kommentje:
Jó, hát a Pia-gátlások feloldódnak rész az megvan. Csak én akkor sem perdülök táncra :D
2018. máj. 24. 21:00
 2/8 anonim ***** válasza:
72%
introvertáltként teljesen felesleges diszkóba menned. Ott pont a társaság, a sok emberi kontakt a lényeg.
2018. máj. 24. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
84%
Viccen kivül bedobsz egy focit, és táncra perdülsz.
2018. máj. 24. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
eszemben sincs menni. megérteni szeretném :D
2018. máj. 24. 21:45
 5/8 anonim ***** válasza:
Hát én iszok egy kicsit aztán megyek táncolni meg ismerkedni, meg amugyis jó hülyéskedni a haverokkal ittasan+ én szeretem az ottani zenéket :)
2018. máj. 24. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nyílván az ember olyan helyre megy bulizni ahol olyan zene szól és környezet van ami neki tetszik . Legyen egy rock , punk , disco vagy akármi . Teljesen alap emberi tulajdonság ha meghallod a te kedvenc zenei ízlésed akkor jobb kedved lesz és elkezded élveni a bulit . Szóval ha neked a disco zenék jönnek be a legjobban , de nem tudod élvezni a bulit akkor csak be vagy farsulva . Attól még hogy valaki introvertált ugyan úgy élvezhet egy bulit , mint egy extrovertált .

Tudod ez olyan mikor otthon a kedvenc zenéidre jól érzed magad , nah buliban is ugyan ez .

22/F (introvertált )

2018. máj. 25. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

En is introvertalt vagyok, megis imadok bulizni. :)

Ritkan toltok el orakat embereket tarsasagab, szorakozas celjabol, de ha mar erre kerul a sor,szeretem megadni a modjat.

Imadom a hangosan uvolto elektronikus zenet, imadok ra tombolni. Igenn, tombolok, mert tancolni nem tudok. :D Jo kiadni a felgyuljt folos energiakat es stresszt, jo, hogy ezt sok mas emberrel kozosen tehetem.

Aki eleve nem szereti az ilyen helyeket, annak az a baj, hiaba magyarazza barki. :(

2018. máj. 25. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Táncolni, aztán kiizadva cigiző területen beszélgetni random emberekkel amíg nem fázom. Aztán visszamegyek táncolni és ismétlés.
2018. máj. 28. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!