Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Melyik orvoshoz mennétek...

Melyik orvoshoz mennétek szivesebben? ( úgy, hogy arról még nincs információtok hogy szakmailag milyenek)

Figyelt kérdés

1) nagyon csinos nő, minden nap magassarkúban jár, szépen sminkel, rendszeresen jár manikűröztetni, fodrászhoz. Magassarkú, szoknya stb.

2) lazább, bőrdzseki, pirosra festett tépett haj,piercingek, nem sminkel, tornacipőben jár, farmerben


2018. márc. 31. 12:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Tök mindegy. Utána nézek a szakmai elismertségüknek és az alapján választok.
2018. márc. 31. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
0%
1. egyértelműen
2018. márc. 31. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
30%

2.

Azért mert van olyan magabiztossága a szakmai tudását illetően, hogy nem kell a külsőségekkel kompenzálnia.

2018. márc. 31. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Mindenféleképpen a 2.!:)
2018. márc. 31. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
51%
1, mert ahogy látom minden hipszter a másodiknál fog sorban állni, így hamarabb végzek
2018. márc. 31. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

2. szimpatikusabb a leírás alapján, plusz akárhányszor orvoshoz megyek, tele van a váró öregasszonyokkal, még ha egy órával hamarabb is odamegyek, mint ahogy elkezdődne a rendelés, már akkor ott kotlanak legalább 20-an. Na most ha a kérdésben szereplő két orvos közül lehetne választani, tuti az összes idős ember a "normális" kinézetű doktornőhöz menne, szóval a 2.-nál nem kéne 3 órahosszáig ott ülnöm, mire bemehetek :D

20L

2018. márc. 31. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nekem mindkettő szimpi, de elsőből többet látni, és a második stílusa közelebb is áll az enyémhez, szóval én hozzá mennék szerintem.
2018. márc. 31. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
25%

Elnézést kérek, de lehet nem azt a választ fogom adni amit látni szeretnél, de őszinte leszek...


A magassarkú, smink (bizonyos mértékig), manikűr meg fodrász szerintem nem extrém dolgok. Nem azt mondom hogy elvárás, de nincs benne semmi extra.


Szóval ha választani kéne egy normális lány meg egy "én nem olyan lány vagyok mint a többi lány" lány között akkor az előbbit választanám.

2018. márc. 31. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ha orvoshoz megyek pont nem érdekel hogy néz ki. De egy Dumbledore figura bizalom gerjesztő tud lenni ha már..
2018. márc. 31. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

A ketteshez.

Nem a külsőségek miatt, de azt feltételezném az 1-esről hogy nem lehet valami szakképzett orvos ha azzal sincs tisztában hogy a nonstop magassarkúban járás gyorsan roncsolja a térd és boka ízületeit.

2018. márc. 31. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!