Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Nem tudom hogy mit mondjak...

Nem tudom hogy mit mondjak fiuknak ha fius tarsasagban vagyok!?

Figyelt kérdés

1. Kerdesem A battyam szokott iszogatni estekent a haverjaival es enis a varosban szoktam lenni es az lenne a nagy nagy kerdesem xd hogy ugye ha talalkozok tesommal akkor koszonok neki es tudtok ilyen jo kis frappans koszonest ami egy picit vicces vagy olyan amiben benne van a teso szo???

2. Kerdesem az lenne hogy ha odamegyek hozzajuk peldaul tesom meghiv valamire es oda ulok hozzajuk akkor en nemtudom hogy mivel kezdemeyezzek es hogy mit mondjak vagy mirol beszeljel veluk? Vagy esetleg tudtok olyan konkret peldakat mondani amivel elkezdhetnem a beszelgetes veluk??

3. Kerdesem hogy ha leulok ilyen tarsasagban akkor hogy tudnek a kozeppont lenni?? Ha csak fiuk vennenek korul? Meg ugye a tesom????

Legyszi normalis valaszokat!!

Amugy 16/L vagyok



#fiú #kétségbeesés #mit mondjak ?
2017. okt. 16. 20:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Az égvilágon semmit nem kell csinálnod. Ha nem vagy nagyon ronda, egy fiútársaságban te leszel a középpontban.
2017. okt. 16. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Csak add magad. A megjatszós lazacsajszis sztájl nagyon átlátszó és erőltetett
2017. okt. 16. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Egy dologba nem gondolsz bele.. Aki a haverja hugát elkezdi fűzögetni egy társaságban, az halott ember.. :D Szóval bátyád haverjainál hiába próbálkozol.
2017. okt. 16. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha a bratyó már 20-30 éves és pajtásai is, akkor ne akarj már nagylány lenni ott...hülét csinálsz magadból.


1.Szia, te tuskó tesó...

2.Látom itt férfiak vannak s nem pávák, így van számomra hely?

3.Tesód mellett ne akarj központban lenni...hosszú szoknya és bugyi kötelező;)

2017. okt. 16. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem 30 eves csak 19 es nyugi azt tudom hogy mit hordjak de hogy olyat pelda kene ami nem annyira rajuk vonatkozil vagy nemtudom
2017. okt. 17. 20:49

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!