Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Már kezd elegem lenni, hogy...

Már kezd elegem lenni, hogy nincsenek olyan barátaim akikkel találkozok is. Akikkel nem csak online tartom a kapcsolatot. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Egy kis faluban élek, lakják vagy 700an.. ebből a fele idős.. tehát gyerek alig van. Vagy ha van is akkor ők nem kedvelnek engem, van hogy köszönni se köszönnek nekem.

Egy barátnőm van, vele ha épp suli után össze futok havonta ha 2x.. Unokatestvéreimmel nem szoktam beszélni. Én és bátyám mintha ki lennénk rekesztve. Minket nem hívnak ki se semmi. Nem vagyok társasági lény, de szükségem van ezekre. Barátokra. Van barátnőm.. Távkapcsolatban élünk, de ő mégse ugyan az mint egy barát. Miért olyan nehéz nekem barátságot teremtenem?

8-os vagyok. De osztálytársaimmal sem tartom a kapcsolatot már sulin kívül. Persze elhülyéskedünk, de nem nevezném őket olyan jó barátoknak is.

Szeretek deszkázni.. vagyis szeretnék, de egyedül nem tudok kimenni.. akkor túl hamar feladom. Gitározok néha. Ha épp úgy van otársammal épp hogy erről beszélünk. Focizok is.. Unokaöcsémmel szoktam néha, de az is vagy havonta 1x.

Szükségem van barátokra, de bárhogy is próbálkoztam eddig.. akár online.. pár nap alatt megunt.. nekem nem megy ez.. próbálok megnyílni.. de sehogy se.. Mégis mit tehetnék?

15/L



2017. máj. 21. 20:10
 1/2 anonim válasza:
Járj el bulizni. Vagy menj be a városba és csak ugy probalj meg baratkozni. Majd közép suliban szerzel baratokat
2017. máj. 21. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Városba nem tudok menni egyedül.. és csak úgy be se engednének.. :/
2017. máj. 21. 20:44

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!