Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Szombathelyen és/vagy környéké...

Szombathelyen és/vagy környékén hol lehet értelmes normális embereket megismerni?

Figyelt kérdés

18-28 közötti korosztályra gondolok elsősorban. Én magam idejárok az egyetemre, de egyszerűen az iskolán kívül nem tudom hol lehetne barátokat, esetleg barátnőt találni. A diszkó nem az én világom, koncertek alig vannak, és egyedül oda sem az igazi elmenni. Kocsmákban próbálkoztam de vagy lecsúszott embereket, vagy tiniket látok... Hova tűnt a korosztályom? Hol lehet velük találkozni?

Szívesen beszélgetnék ismernék meg embereket, nem vagyok egy unalmas alak. Rengeteg dolog érdekel, filmek, könyvek, fotózás, tudományok, zene( főleg metalcore,deathcore, djent), hangszerek, fegyverek, lövészet, történelem, csillagászat, hegymászás, pszichológia, állatok, kerékpározás, túrázás, kirándulás, számítógép játékok, ps stb. De mégsem találom meg a hasonlókat. Lehet rossz a tapasztalatom, de én eddig úgy vettem észre, hogy rengeteg a buta felszínes és sznob ember Szombathelyen. Tényleg így vagy? Vagy csak rossz helyen keresgéltem?

25F



2016. aug. 14. 16:06
 1/5 anonim válasza:
100%
Jól leírtad, sokan vannak így szerintem más városokban is. Nem tudom merre lehetnek, ez egy nagyon jó kérdés. Engem is érdekelne. Mert a dolgozom nincs időm semmire egy semmire való kifogás...
2016. aug. 15. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Igen valószínűleg más városokban is hasonló lehet a helyzet.

Azért valahol csak elbújtak ezek az emberek:D

2016. aug. 16. 14:58
 3/5 anonim válasza:

Csövi, hogy hol abban nem tudok segíteni, de a következők engem is érdekelnek: fotózás, zene, filmek, utazás, túrázás, meg még pár dolog mint motorozás, absztrakt művészet, cgi.

26F, írj és dumálhatunk ha akarsz

2016. szept. 14. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én pedig azt vettem észre, hogy Szombathelyen az idősebb srácok a normálisak, nem pedig az én korosztályom:) Akkor most hogy is van ez? 16/L
2016. nov. 3. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Alapvetően az idősebbek között tényleg több normális van, de ők nem járnak sehova, mindenkinek megvan a maga baráti társasága, esetleg párja, munkája és csak a selejt jár ide-oda, mert nincs itt egy normális kulturált hely, vagy program... tisztelet a kivételnek. Szóval nekem igazából ez a bajom.
2016. nov. 4. 09:43

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!