Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mit csináljak ha azt írtam...

Dodeka kérdése:

Mit csináljak ha azt írtam annak aki tetszik, hogy "be my bae" és először azt hittem bátor vagyok meg nem is túl komolyan írtam csak tudatni akartam vele hogy mennyire bejön?

Figyelt kérdés

#szerelem #üzenet #nemtudommitcsináljak facebook
2016. máj. 30. 19:28
 1/8 anonim ***** válasza:
Ez a valaszatol is fugg. De egyebkent ha ugy erzed hogy legalabb egy kicsit te is bejosz neki akkor semmi baj, jol tetted hogy azt irtad. Fiu vagy vagy lany? Es mi volt a valasz ra?
2016. máj. 30. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha néger gettóban laktok, akkor elmegy ez a kifejezés, egyébként borzasztó.
2016. máj. 30. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
most azt írtad neki, hogy "legyél a babám" (és elgépelted) vagy azt, hogy "legyél nekem az első mindenki más előtt"?
2016. máj. 30. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem írt félre semmit, az amerikaiaknál ez egy tróger kifejezés a babára, amit többnyire ott is megvetnek.
2016. máj. 30. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
akkor mondd azt neki, hogy véletlenül elgépelted és csak később tudtad meg, hogy ez egy sértő kifejezés.
2016. máj. 30. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Neha mindenki hibazik es olyat mond amit utana megban. Ne aggodj. Valoszinuleg nem is tudja, hogy serto.

Mi volt a reakcioja?

2016. máj. 30. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
mitől menő ez a primitív nyelv? A magyar problémát okoz valamiért?
2016. máj. 30. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
:)))) Már ne csinálj semmit, reménykedj hogy csak simán röhögött egyet ezen a tróger beszóláson, és nem sértődött be :D.
2016. máj. 30. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!