Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Vannak olyanok akik ismeretlen...

Vannak olyanok akik ismeretlen emberekkel is szívesen beszélgetnek a való életben?

Figyelt kérdés
Mert úgy látom a legtöbb ember idegenekkel szemben zárkózott és bizalmatlan, de vannak akik nem azok, és ismeretlenekkel is szívesen beszélgetnek feltéve ha normálisnak, barátságosnak tűnik?
2016. jan. 21. 15:39
 1/6 anonim ***** válasza:
Én igen, de csak idősekkel. Az idősek amúgy szívesen beszélgetnek másokkal. :) Kedvesek.
2016. jan. 21. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szoktam idegennel is beszélgetni, nem lényeg, hogy "normális" legyen, elég ha barátságos. :-)
2016. jan. 21. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Úgyszintén idősekkel, bár ritkán fordul elő, mert én soha nem kezdeményezek beszélgetést. Meg többnyire csak buszon esik meg, amúgy néha tényleg jó dolog. De sajnos kevés ilyen ember van.
2016. jan. 21. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én is beszélgetek idegenekkel, ha épp olyan a szitu. Csak ugy nem szolitok le valakit, hogy sztorizgassunk. Ha engem szolitanak le, akkor is szívesen beszélgetek az illetővel.
2016. jan. 21. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Jaja, idősekkel öröm beszélgetni. Vonaton 1-szer-2-szer beszélgetni kezdett velem néhány idős bácsi, az egyik elmesélte, hogy gépészmérnök volt, a másikkal meg a japán vonatokról beszélgettünk. :D
2016. jan. 22. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Attól függ. Vannak tolakodó emberek, akik túl személyes dolgokat kérdezgetnek, azokkal nem.

De rendes, illedelmesen viselkedni tudókkal szívesen, főleg ha szabad hallgatni is, amit mondanak. Mert néha fáradt vagyok magam beszélni.

2016. jan. 27. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!