Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ti elmennétek szórakozni egyedül?

Ti elmennétek szórakozni egyedül?

Figyelt kérdés
Nincs sok barátom, akivel elmehetnék, de szeretnék új embereket megismerni. Ti hogyan szólítanátok le idegen embereket? Miről beszélgetnétek? 23F

2015. dec. 29. 20:08
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Sokszor elmentem, amíg középsulis / egyetemista voltam.

Amikor dumáltunk, az nem rólam szólt, inkább érdeklődő voltam és összekapcsoltam a szálakat, amit a másik mondott. Így a másikban szimpátiát keltettem és nem untattam a saját élményeimmel, csak ha kérte. Egy kezdeti kedves köszönés után jó, ha a beszélgetés nem áll meg rögtön, ezért kérdezek valamit. Minél kevesebbet kell beszélnem, annál kevésbé leszelek izgatott, a másikon annál inkább látszik, hogy miként érzi magát. Néhány témát ki lehet tervelni előre, ami számodra közömbös, vagy számodra jól ismert témák, de másikat semmiképpen se ossza meg. Ezek kényelmesek lehetnek. Zene, film, tervezett nyaralás, hobbi, ha komolyabbra fordul a dolog, akkor lehet játszani különböző játékokat, mint "két rossz közül melyiket" stb.

2015. dec. 29. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi, ez egész hasznos válaszol volt :)
2015. dec. 29. 20:36
 3/3 anonim válasza:
55%

Még jó hogy neked legalább vannak akikkel eljárj helyekre :D Egy lánynak ez sokkal nehezebb, én már nagyon kezdek arra hajlani hogy egyedül megyek bulizni egyszer...de nem merek XD Az mégiscsak érdekesen jönne le ha látják hogy egyedül vagyok ...ugyan mit gondolnának...elég ciki sztem :/ Egy fiúnak mégiscsak könnyebb,mert nem nézik hülyének ha hozzácsapódik egy idegen társasághoz :D

Ha gondolod szívesen beszélgetek veled.

23/L

2016. jan. 3. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!