Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Minden tini lány ilyen?

Minden tini lány ilyen?

Figyelt kérdés

14 éves fiú vagyok [nemsokára 15] és 8. ba járok. Eddig nem volt barátnőm,sőt nagyon lány ismerőseim sincsenek max. facebookon 1-2.A barátaimmal szoktuk figyelni hogy milyen lányok is járnak a mi sulinkba és sajnos a mi sulinkban azok a tipikus 10 éves de 1 kg smink már rajta van lányok járnak. Multkor is beszéltem egy 12 éves lánnyal és azt mondja hogy ő neki már 3 pasija is volt.. Normális ez? Meg mindig azt veszem észre hogy mindig csak a páwa ecsetfejű gyerekekkel álnak szóba.. én ugy vagyok vele hogy rohadjak meg de akkor se leszek olyan...és attól félek hogy kozépsuliban ez csak rosszab lesz


Már lassan ott tartok hogy nem is érdekelnek a lányok [a fiúk sem érdekelnek] inkább leszek aféle magányos farkas... :D és sok barátom ís igy van ezzel...Főleg hogy mostanában elég onbizalomhiányos vagyok és tavaly volt egy nagyobb depim is...


Amugy 170 cm magas vagyok, 60 kg de mostanában nagyon elkezdtem a semmitől lefogyni [most 60 kg vagyok mult hónapban 70 voltam, mondjuk az kicsit hülyeség hogy a semmitől mert ami óta az anyám dolgozik kicsit kevesebb a kaja], 1. óta 4 es tanuló vagyok. Informatikai kozepsuliba szeretnék járni és lehet hogy a legjobb barátom is velem jon majd.Az informatika mellett szeretem még a torit,a biológiát,a magyar és az angolt és a műszakit.



2015. okt. 25. 21:39
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
az egy kicsit veszélyes nem?
2015. okt. 26. 17:56
 12/19 anonim ***** válasza:
Természetesen ésszel kell csinálni. Találkozás előtt videochat, találkozás forgalmas helyen, nappal. És nem adsz át semmi olyan infót amit felhasználhat ellened. Pl nem küldesz meztelen képet amin beazonosítható vagy, nem mondasz konkrét címet, iskolát, helyet ahol általában megtalálgató vagy. Mindezt csak találkozás után osztod meg vele, amikor már látod, hogy tényleg az akinek mondja magát. Ha betartod ezeket a szabályokat nem lehet komoly baj.
2015. okt. 26. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

Közel minden lány ilyen szerintem.

Tavaly volt egy lány, aki szingli volt, és nagyon normális, intelligens külsője volt.

1 év telt el, és már nem szűz, 5 évvel idősebb sráccal van, és az óvszert mutogatja ami a táskájában van...


Minden gyökér srác simán a kiskutyája lesz egy hülye csajnak.

2016. máj. 5. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Nem.
2016. jún. 23. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
jó lenne már érezni egy lány szeretetét :C de a faluban csak beképzelt ribiket ismerek, illetve elég félénk is vagyok
2016. jún. 23. 19:23
 16/19 anonim válasza:
Nem tudom hogy animés vagy gamer vagy, de bp-en vannak rendezvények pl playit vagy a mondocon. Vonattal, busszal feltudsz jönni és itt ismerkedhetnél. Inkább a mondoconon, én is ott "szoktam", inkább próbálkozok és ott rendes nyitott lányok vannak nem "riba**ok ". Úgy hogy ha van lehetőséged akkor menj el :)
2016. aug. 7. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Nálunk a lányok a gimnáziumban egymás seggét csapkodják, egymás mellét tapizzák meg egymás melltartóját babrálják, és még a fiúknál is perverzebbek.

A legrondább lányok minden szünetben 5 szelfit nyomnak amit teli effekteznek hogy legyen önbizalmuk és eltereljék a figyelmüket arról milyen gusztustalanok.

2016. aug. 29. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Szia!

Kicsit magamra ismertem, bár én lány vagyok :D

Szinte sose néztek rám a fiúk régebben, nem is kerültem sose közelebbi kapcsolatba fiúkkal. Pedig nagyon szerettem volna. Minden vágyam az volt, hogy valaki szeressen... ha valaki megtetszett mindig próbáltam a legjobb formámat hozni de hiába. Amikor elegem lett, hogy senkinek nem kellek 15 évesen, jött a nagy világfájdalom :D (utólag visszagondolva gáz volt, de valóban rosszul éreztem magam, mert a barátnőm több pozitív visszajelzést kapott). Ekkor már nem érdekelt, hogy mi lesz. Azt hittem egyedül fogok meghalni. Hosszú hónapok teltek el és regisztráltam egy "társkereső" oldalra (b@doo, de nem szeretem társkeresőnek hívni) azt hittem, hogy alig fognak írni vagy csak nyomik fognak megtalálni. Az érzés beigazolódott, egyre kevesebbszer léptem be de mégsem hagytam teljesen mert valahol mélyen reménykedtem benne. És egyszer írt a mostani barátom, bár nem fűztem hozzá se sok reményt, mégis sikerült. Pont egy olyan emberrel hozott össze a sors amilyennel sosem gondoltam volna. Teljesen mást képzeltem el magam mellé, de örülök, hogy így alakult. Már 3 éve együtt vagyunk.


Bocsi, hogy leírtam az én történetemet csak tudd, hogy nem vagy egyedül. Értelmes srácnak tűnsz csak maradj meg ilyennek! Sose akarj olyan lenni mint mások, hidd el, előbb-utóbb (reméljük előbb) találni fogsz magadnak valakit. Tudom, hogy nehéz de nem véletlenül nem sikerül még most, egyszerűen nem jött még el az aki neked való. Ha esetleg kipróbálsz valamilyen beszélgetős oldalt ne ess kétségbe, sok türelem kell hozzá! És én azt tanácsolnám neked, hogy elsősorban ne a külsőre menj. Próbálj szolidabb, visszafogottabb, csendesebb lányokra koncentrálni akik nem a középpontban vannak. Na ezek az ember a legnormálisabbak általában. Sose azokra figyelj akikre mindenki más.

Akik meg beszólnak, hogy ennyi idősen más dolgokkal kéne foglalkoznod, azokat egyszerűen hagyd figyelmen kívül... Én is utáltam ezt. Ha idősebb leszel és visszagondolsz ezekre a dolgokra, lehet, hogy kineveted majd magad, de minden korosztálynak megvannak a VALÓS problémái.


Szóval sok sikert! Őszintén remélem, hogy rendeződni fog :)

19/L

2016. aug. 29. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Nem mind ilyen, de nkm is tetszenek a jólfésültek, pedig már huszonéves vok...
2019. jún. 4. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!