Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Minden tini lány ilyen?

Minden tini lány ilyen?

Figyelt kérdés

14 éves fiú vagyok [nemsokára 15] és 8. ba járok. Eddig nem volt barátnőm,sőt nagyon lány ismerőseim sincsenek max. facebookon 1-2.A barátaimmal szoktuk figyelni hogy milyen lányok is járnak a mi sulinkba és sajnos a mi sulinkban azok a tipikus 10 éves de 1 kg smink már rajta van lányok járnak. Multkor is beszéltem egy 12 éves lánnyal és azt mondja hogy ő neki már 3 pasija is volt.. Normális ez? Meg mindig azt veszem észre hogy mindig csak a páwa ecsetfejű gyerekekkel álnak szóba.. én ugy vagyok vele hogy rohadjak meg de akkor se leszek olyan...és attól félek hogy kozépsuliban ez csak rosszab lesz


Már lassan ott tartok hogy nem is érdekelnek a lányok [a fiúk sem érdekelnek] inkább leszek aféle magányos farkas... :D és sok barátom ís igy van ezzel...Főleg hogy mostanában elég onbizalomhiányos vagyok és tavaly volt egy nagyobb depim is...


Amugy 170 cm magas vagyok, 60 kg de mostanában nagyon elkezdtem a semmitől lefogyni [most 60 kg vagyok mult hónapban 70 voltam, mondjuk az kicsit hülyeség hogy a semmitől mert ami óta az anyám dolgozik kicsit kevesebb a kaja], 1. óta 4 es tanuló vagyok. Informatikai kozepsuliba szeretnék járni és lehet hogy a legjobb barátom is velem jon majd.Az informatika mellett szeretem még a torit,a biológiát,a magyar és az angolt és a műszakit.



2015. okt. 25. 21:39
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

Nem.

Ha ilyenek lennének még szűz lennék.

19F

2015. okt. 25. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:

Hát felénk sajnos csak ilyenek vannak :C

Multkor egy azért fenyegetett meg mert azt mondtam neki hogy szép szeme van

2015. okt. 25. 22:02
 3/19 anonim ***** válasza:
Rossz helyet fogtál ki:) Én se vagyok ilyen és az iskolámba járó lányok nagy része sem ilyen. Próbálj olyan társaságot találni ahová nem ilyenek járnak, ugyanis nagyon sok lány is van aki így érez mint te. 18l
2015. okt. 25. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Lehet.. egyenlőre én és a haverom abban reménykedünk hogy kozépsuliban jobb lesz.. bár attól is tartok egy kicsit..
2015. okt. 25. 22:11
 5/19 anonim ***** válasza:

De aranyos vagy :D

Amúgy az én általános sulimban is szinte csak ribik voltak, viszont az új osztályban 20 lányból alig van vagy 4-5 qrva, a többi már mind normális. És sok általános sulis osztálytársam is, akik anno kihivóan öltözködtek meg sminkeltek, mostmár normálisan néznek ki. Szóval tapasztalataim szerint 9.-10. környékére a legtöbb lány megnormálisul :D. 17L

2015. okt. 25. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
A mi sulinkban alig van pàr làny főleg magyar (szerbiai vagyok) és azok mind ribik :( meg hàt én is elég félénk vagyok
2015. okt. 25. 23:13
 7/19 Viven kérdései ***** válasza:

Nalunk is sok a ribi 15 lányból 8

15/l

2015. okt. 26. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 Csajszi25 válasza:

Nem,ez egyáltalán nem normális dolog...és nem minden lány ilyen.

Mi,normálisabbak csak röhögünk egyet az 1kgsminkvanafejemen-féle lányukon,az nagyon szánalmas,mert ha valaki szép,az smink nélkül is az,ugyhogy szerintem hagyd őket a fenébe,próbálj nem a suliból ismerkedni,mert ott semmi értelme nincsen...

14/l

2015. okt. 26. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Akkor hol ismerkedjek? felénk nincsenek sajnos szórakozó helyek [volt egy disco a faluban de az tiszta rom] a legkozelebbi meg kb 1-2 városnyira van...
2015. okt. 26. 16:41
 10/19 anonim ***** válasza:
Discoban is csak ilyenekkel találkoznál. Én a netet javaslom, de nem konkrétan ismerkedős oldalakon, hanem pl fórumokon, játékokban, stb
2015. okt. 26. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!