Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogyan kell blogot írni?...

Szatyi94 kérdése:

Hogyan kell blogot írni? Tudtok ajánlani ingyenes blog oldalakat?

Figyelt kérdés
2015. okt. 23. 08:05
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Értem. Megmutatnád kérlek azt a weblapot. NAGYON kíváncsi vagyok rá. :D
2015. okt. 23. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
De kezdetnek lehet, hogy tényleg inkább egy egyszerűbbet próbálj meg, mert a WordPressben nagyon sok a beállítási lehetőség, meg widget, meg blog stílisok... Egy kezdőnek az lehet, hogy csak elvenné a kedvét. Mondjuk az eredmény miatt lehet, hogy mégis megéri.
2015. okt. 23. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Priviben küldöm.
2015. okt. 23. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Nekem csak telóm van nincs gépem. Telóról tudok blogot írni? Most melyiket válasszam? :D
2015. okt. 24. 09:51
 15/15 anonim ***** válasza:
Tudsz. Úgy érdemes, hogy telepítesz valamilyen szövegszerkesztőt és azzal írod meg amit szeretnél aztán elmented a telefonodra, végül onnan másolod fel arra az oldalra, ahol meg szeretnéd osztani. Az online szövegszerkesztőket nem ajánlom, mert könnyen elveszhet amit írtál. Ha Windows telefonod van, akkor inkább olyan blog oldalt keress, amit böngészőn keresztül is könnyen lehet szerkeszteni. De jó megoldás lehet, ha a Facebook jegyzetírás lehetőségét választod, bár én nem igazán szeretem a Facebookot, de régen én is írtam ott jegyzeteket. Ez végül is majdnem olyan mintha egy bejegyzést írnál, csak egy külön oldalon osztja meg, ahonnan el lehet érni az összes többi hasonló megosztásodat is. Legalábbis régebben így működött, de most nem tudom hogy van. Ez majdnem ugyanolyan mintha blogot írnál. Windows telefononra nem sok blog aplikációt látok, ami van az is főleg fizetős.
2015. okt. 24. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!